Yeni Güncellemeler Var!
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
Yeni Güncellemeler Var!
4 yıl önce
Merhaba arkadaşlar,
sistemde yeni güncellemeler yapıldı. Özellikle en çok talep edilen uygulamalara öncelik verdik. Önümüzde ki günlerde güncellemeler devam edecektir. 

Tekliflerim Bölümü Eklendi
Üye panelinden - Tekliflerim
bölümünden siparişlere vermiş olduğunuz teklifleri görebilir iş durumunuza göre onaylanmadan iptal edebilirsiniz.
https://www.iyimakale.com/uye/tekliflerim

Siparişlerin Son Teslim Tarihleri Eklendi
Almış olduğunuz siparişlerde son teslim tarihi listelemeye dahil edildi. 

https://www.iyimakale.com/uye/siparisler

Profil Sayfasında Güncelleme Yapıldı
Yazar profillerinde yer alan yorumlar 10'ar adet olacak şekilde listelendi.
Not: Üst kutucukta yer alan Olumlu-olumsuz-nötr yorum sayısı son 10 yorum baz alıyor onda düzenleme yapılacak. 

İngilizce Makale Fiyat Güncellemesi Yapıldı.
Makale eklerken İngilizce kategorisini seçmeniz halinde fiyat 100 Kelime 4 TL üzerinden hesaplanacaktır. 

Takipçileriniz ve Takip Ettiğiniz Üyeler Listelendi 
Üye panelinden takipçilerim ve takip etiğim kişiler sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Toplu Mesaj Silme Aktif Edildi
Mesajlar sayfasından mesajları toplu şekilde seçerek kolayca silebilirsiniz.

Destek sayfası yenilendi. 
Yeni destek sayfasından artık kolayca destek talebi oluşturabilirsiniz. Bu sayede sadece bir yetkiliye değil tüm yetkililere talebinizi iletebilecek işleminiz daha kısa sürede sonuçlandırılacaktır. Özellikle sms onay yapmadan mesaj atılamadığı için yeni sayfamız bu soruna da yanıt vermiş olacaktır. 

Siparişlerin Toplu İndirilebilmesi Sağlandı
Özellikle adetsel olarak çok olan işlerde kolaylık sağlayacak bu uygulamayla, siparişinize eklenmiş içerikleri zip olarak toplu şekilde indirebilirsiniz. 

Kurumsal üyelik aktif edildi
Yeni üyelik özelliği sayesinde alıcı hesaplarına birkaç özellik eklenecek. Sipariş makale onayları editör onayı beklemeden verilecek. 

Geliştirmeler devam etmekte olup tüm önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. 

Ana konu: https://www.iyimakale.com/forum/topic/sistem-guncellemeleri-hakkinda-oneri-istek/13363

Bu mesaj Destek tarafından 15.12.2019 01:11:47 tarihinde değiştirildi.
no_education

Konu Sayısı: 5
4 yıl önce
Tekliflerim kısmı çok iyi düşünülmüş. Böylece iş yükümüzü takip edebiliriz. Teşekkürler.
EnHızlıYazar

Konu Sayısı: 0
4 yıl önce
güzel olmuş daha da geliştirilebilir bu yazara özel sistemler vs. geşirse
kelebeketkisi39

4 yıl önce
Bir cok siteye baktim en duzgun hizmet vereni iyimakale tesekkurler ben yazi satin aliyorum hazir makalelerin cogalmasini istiyorum.
iyimakale
Yönetici

4 yıl önce
@no_education evet iş almak için çok fazla ile teklif veriyorsunuz aynı anda onay gelince bazı arkadaşlar teslim etmekte zorlanıyor.
O yüzden iş sayınız arttığında mevcut tekliflerinizi iptal etmeniz iyi olacaktır. 

@kelebeketkisi39 teşekkürler her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
Özellikle yazılmasını istediğiniz kategori veya konu varsa belirtebilirsiniz. 
Ebruuu

4 yıl önce
Ben üye oldum fakat yazarlık başvurusu yapamıyorum yardım eder misiniz?
iyimakale
Yönetici

4 yıl önce
@Ebruuu özel mesaj gönderdim. 
kadir

Konu Sayısı: 11
4 yıl önce
Çok güzel güncellemeler, tebrik ederim.
Bu mesaj kadir tarafından 15.12.2019 02:31:11 tarihinde değiştirildi. Sebep:kısaltma
no_education

Konu Sayısı: 5
4 yıl önce
Az önce iyimakale yönetimi tarafından toplu bir mesaj düştü kutuma. Herkese düşmüştür sanırım. Birçok güncelleme hayata geçiriliyor ve bu çok güzel bir durum. Mesaj içinde dikkatimi çeken bir nokta ise ödemelerin bundan sonra aylık olacağı ile ilgili kısım. Site yönetimi açısından küçük meblağlı ve sık yapılan para transferleri can sıkıcı olabilir ama harçlığını çıkaran ya da geçimini sağlayan içerik yazarları için bence haftalık ödeme daha iyi olabilir. İşin bir de şu yanı var; bir ay çok uzun bir süre ve insanların hem motivasyonu kalmayabilir hem de kazancını hesabında görebilir mi göremez mi şeklinde bir tedirginlik olabilir. 
Funda33

4 yıl önce
Güncellemeler ile getirilen aylık ödeme yapılması durumu bence çok uzun konumda, yeniden bir değerlendirilmeye alınması gerekir.
Yanıt Yaz