Yüksek Kalitede Yazılar Yazacak Sıradışı Bir/Birkaç Arkadaş Arıyoruz
missaydemir

Konu Sayısı: 31
Yüksek Kalitede Yazılar Yazacak Sıradışı Bir/Birkaç Arkadaş Arıyoruz
9 yıl önce
Merhaba,
Kalemi kuvvetli, dili farklı, anlatımı güçlü kısacası gerçekten kaliteli içerikler üretebilecek bir/birkaç arkadaş arıyoruz. Konular moda ağırlıklı olup başlıklar tarafımızdan verilecektir. Yazı sayısı az ama öz olacaktır. Yazıların başlıca özellikleri şu şekilde olacaktır;
  • Minimum 500 kelime ve maddelendirilmiş olarak hazırlanacaktır ve her yazı için verilen başlığa özel size ileteceğimiz noktalara özen gösterilmelidir.
  • Kesinlikle makale anlatımı veya sıradan tanımlara yer verilmemelidir. Gayet samimi ve akıcı bir dil kullanılmalıdır.
  • Sırf uzatmak için anahtar kelime kullanılmamalıdır, başlık yazı içinde maksimum 4-5 defa geçmelidir.
  • Okuyanı etkilemeli, paylaşma isteği uyandırmalı.
Onedio.com istediğimiz tarza en yakın Türkçe site. Gerçekten modadan anlayan ve takip eden kişiler gayet kolay içerik üretebilirler. 
Yazı sayısı az ama öz olacak dedik ya;
  1. Az: haftada bir veya iki içerik yazılacaktır. 
  2. Öz: tam isabet, eskimeyen içerikler olmalıdır. 
İçerikler için ödenecek ücret iyimakale standardının iki katı olacaktır. Ödeme yazarın banka hesabına yapılacaktır. Sosyal medyada paylaşım sayısı 1000i geçen her içerik için yazara en az içerik ücreti kadar bonus ödemesi yapılacaktır. (bonus 2-3 katı da olabilir)

Not: Yazar içeriğini İyimakale veya herhangi bir platformda referanslarına ekleyemez. Başka işler için örnek göstermek istiyorsa bunu özel mesaj veya email yolu ile yapabilir.
Not 2: Tanımadığım yazarlardan vereceğim başlıklardan herhangi biri için 200-300 kelimelik bir örnek isteyebilirim.

Sormak istediklerinizi burdan veya özel mesaj yolu ile sorabilirsiniz.
Bu mesaj missaydemir tarafından 07.09.2015 01:10:38 tarihinde değiştirildi. Sebep:fiyat güncellendi
Melis

Konu Sayısı: 1
9 yıl önce
hocam 4 yıldan fazladır makale yazıyorum ve tam istediğiniz makaleleri sıkıntısız şekilde yazabilirim
missaydemir

9 yıl önce
@cyberrx  yukarıda da belirttiğim gibi makale istemiyorum. istediğim tarz makaleden çok uzak.
missaydemir

9 yıl önce
4 farklı arkadaştan 10 adet içerik ile başlangıcı yaptık. Bundan sonraki çalışmalarımız için yeni bir fiyat belirlemeye karar verdik. Her içerik için iyimakale ücretlerinin iki katı şeklinde çalışma yapacağız. Yani 500 kelime için 10TL + paylaşım sayısına göre bonus.
turgay55

Konu Sayısı: 0
9 yıl önce
merhaba. www.webeditoryal.com ailesi olarak 250 yazar kadrosuna sahibiz. Bu işi profesyonel olarak yapıyoruz. Sizin ile de çalışmak isteriz.
missaydemir

9 yıl önce
@turgay55 
1. Burada makale/içerik üreten bir yazar arıyorum, site değil.
2. 
Facebook sayfanızda site adresinizi yanlış yazmışsınız.
3. Burda 1000 küsür yazar var.
aherbey

Konu Sayısı: 1
9 yıl önce
Merhabalar söyleşi tarzı makaleleri içtenlikle çok sayıda yazdım. Aynı zamanda geçen sene makale serilerim de var idi. Birlikte çalışabiliriz.
sena

9 yıl önce
merhabalar,
Yüksek lisans öğrencisiyim ve çok sayıda akademik makalem var, bunlardan örnek yollayabilirim sizlere. İstediğiniz seviyede yazılar çıkarabileceğime inanıyorum.
arabi

9 yıl önce
merhabalar... istediğiniz kalitede makale yazabileceğime inanıyorum, dilerseniz irtibata geçebiliriz.saygılarımla...
glshcmr

Konu Sayısı: 4
9 yıl önce
Örnek bir içerik gönderirseniz yazıp yazmayacağıma karar veririm, yazdığım örnek yazıya göre de siz çalışıp çalışmadığınıza karar verirsiniz.
Yanıt Yaz