Yeni Uygulama: Editörün Seçimi Haftalık Güncelleme
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
Yeni Uygulama: Editörün Seçimi Haftalık Güncelleme
9 yıl önce
Merhabalar iyimakale ailesi,

Size yeni aldığımız bir karar hakkında bilgilendirmek isteriz. Mevcut olarak devam ettirdiğimiz “Editörün Seçimi” uygulamamız bundan sonra haftalık her alandan bir makale ile güncellenecektir.

Her haftanın başında Dizi & Film Sektörü, Kişisel Gelişim, Teknoloji ve diğer alanlardan bir adet makale, editörün seçimi olarak belirlenecektir. Bu sayede çok rağbet görmeyen alanlardaki makalelerin ve makale yazarlarının tanıtımına fırsat verebilmiş olacağız.

Elbette eğer alıcılarımıza sunabileceğimiz tatminkâr bir makaleye rastlanmaz ise o alandan zoraki bir makalenin editörün seçimi olarak belirlenmesi gerçekleşmeyecektir (bu kadar kendini kanıtlamış yazar arasında bu düşük bir ihtimal gibi görünüyor).

Ailemizi bu konuda bilgilendirmek istedik.

Bol kazançlar dileriz.

Ekleme: Bu kapsamda bir makalenin "Editörün Seçimi" olarak belirlenebilmesi için özgünlük testlerinden tam puan alması gerekmektedir.

Bu mesaj iyimakale tarafından 02.02.2015 11:50:36 tarihinde değiştirildi.
yasmin86

Konu Sayısı: 3
9 yıl önce
Güzel bir uygulama. Yakın zamanda sahalara dönmeyi planlıyorum, inşallah benim makalelerimi de seçersiniz ;)
iyimakale
Yönetici

9 yıl önce
Makalelerinizin kalitesi apaçık ortadadır, eminim rahatlıkla tercihler arasına girecektir. Çok özletmeyin kendinizi, bir an önce kavuşmak dileğiyle :)
kbra

Konu Sayısı: 3
9 yıl önce
Çok iyi düşünülen bir karar olmuş, tebrik ederim. Bu sayede hem her kategoride yazı ön plana çıkabilecek, hem de yeni yazarları tanıyabileceğiz.
Ayberk-2014

Konu Sayısı: 1
9 yıl önce
ÇOK güzel bir kara.bu arada kullandığınız logo iyi makalenin yeni logosuysa beğendimi belirtmek isterim
iyimakale
Yönetici

9 yıl önce
Destekleriniz için siz ailemizin üyelerine teşekkür ederiz.

Evet, şu an için yeni logomuz budur, beğenmenize sevindik, teşekkürler.
SafakVakti

9 yıl önce
Teşekkür ederiz bu uygulama için. Bir de müzik kategorisine de eğilen arkadaşlarımız olur ve o kategoriye de kaliteli yazılar eklenirse  zamanla satacaktır makaleler diye düşünüyorum. Saygılar...
as

9 yıl önce
Uygulama güzel olmuş tşk ederim kendi adıma.Ayrıca iki makalemin de editör seçimi arasında olması beni daha da mutlu etti.
caresu19

Konu Sayısı: 0
9 yıl önce
Güzel bir uygulamaya benziyor iyimakale ailesine hayırlı olsun.
volkanatik

Konu Sayısı: 0
9 yıl önce
Merhaba arkadaşlar, dün makalelerimden biri editörün seçimi listesine girdi. mesaide yorulduğum bir zamanda farkına vardım birden keyif katsayım tavan yaptı. Yeni makalelerde görüşmek üzere, herkese hayırlı satışlar... :)
Yanıt Yaz