Yeni Tasarımımız Yayında, Görüşlerinizi Bekliyoruz!
mhmmt

Konu Sayısı: 1
6 yıl önce
Bence tasarım güzel. Sadece renkler çok gri. Biraz daha net renkler kullanılabilirdi!
mazimdekiler

Konu Sayısı: 20
6 yıl önce
Yeni tasarımın yanında kalan üye profili kısmı o alanı kaplarsa, yeni tasarım yerine güzel olabilir belki. Çünkü siparişler vs. çok küçük kalmış orada. Bir de renkler soluk, umarım alışırız. Kolay gelsin. :)
bilginprens

Konu Sayısı: 7
6 yıl önce
Minimalist yaklaşımlı ve sade renklerin kullanıldığı bir tasarım olmuş. Böylelikle site, daha kaliteli bir duruşa kavuşmuş. Menü bölümü grinin, daha koyu bir tonu olarak tasarlanabilirdi; ama eskisine nazaran oldukça şık. Eski tasarım, oldukça banal bir site yapısı gösteriyordu.
hyat

Konu Sayısı: 6
6 yıl önce
Mükemmel bir tasarımla beğenimize sunmuş olduğunuz sitenin yeni halini çok beğendim. Ellerinize sağlık.
sedefhira

Konu Sayısı: 2
6 yıl önce
Merhaba, bende elinize sağlık demek istiyorum, harika eklentiler yapılmış. Güle güle kullanırız inşallah:)
no_education

Konu Sayısı: 5
6 yıl önce
Hayırlı olsun gayet hoş olmuş. Sadece biraz fazla renkli geldi bana :) Ona da zamanla gözümüz alışır diye düşünüyorum...
bb

6 yıl önce
Daha ayırt edilir ve canlı yekler tercih edebilirsiniz. Soluk Kalmış biraz. Onun dışında tasarım çok başarılı.
Alperen14

6 yıl önce
Hepimize hayırli olsun. Tasarım güzel ancak renk konusuna bende biraz takıldım. En azından üst kısımdaki kazanç, mesaj ve bildirim sekmeleri biraz daha ayırt edilebilir bir renk olabilirdi. Yinede, bu nacizane benim düşuncem. Emeğe saygısızlık etmek istemem. Ellerinize saglık. Kolay gelsin.
Moderatör

Konu Sayısı: 20
6 yıl önce
Üst kısım konusunda gelen talepler doğrultusunda daha mavi tonlarında bir renkle değiştirdik :)

Teşekkürler güzel yorumlarınız için
Bu mesaj iyimakale tarafından 23.12.2017 01:14:40 tarihinde değiştirildi.
SecretPort

Konu Sayısı: 6
6 yıl önce
Tebrikler
Yanıt Yaz