Yeni Tasarımımız Yayında, Görüşlerinizi Bekliyoruz!
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
Yeni Tasarımımız Yayında, Görüşlerinizi Bekliyoruz!
6 yıl önce
Merhaba arkadaşlar,

bir aylık çalışmamızın ardından yeni tasarımımızı yayına aldık. Bu süreçte özellikle fikir ve önerileriniz ile destek olduğunuz için teşekkürler. Bazı özellikleri aktif ettik diğer önerileriniz için çalışmalarımızın devam ettiğini bilmenizi isteriz.  Düşünceleriniz bizim için oldukça önemli yorumlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla,
Bu mesaj iyimakale tarafından 18.12.2017 00:46:17 tarihinde değiştirildi.
onayyt

Konu Sayısı: 2
6 yıl önce
Hayırlı olsun yeni tasarımınız. Üyelerin sistemde online olup olmadığını görebilirmiyiz.
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
6 yıl önce
Teşekkürler, onu henüz eklemedik ihtiyaç duyulması halinde ekleyebiliriz. Şuan sadece son giriş tarihini görebilirsiniz. 
sinavsever

Konu Sayısı: 3
6 yıl önce
Tasarımsal olarak çok beğendik. Ancak bir webmaster olarak gördüğüm tek eksiklik, özgünlük yaratmak maksadıyla eskisine nazaran biraz daha soluk renkler kullanılmış. Bu köklü yazarların hoşuna gidecek bir şeydir ancak yeni üyeler için sitenin albesini düşürebilir.

Onun dışında genel olarak çok başarılı buldum. Hayırlı geceler dilerim...
KurşunKalem

Konu Sayısı: 11
6 yıl önce
Çok zarif, çok modern duruyor. Elinize, emeğinize sağlık. Ben kendi adıma soluk renk tonlarını severim. Ancak belki ilgiyi çekecek olan, renklerin çarpıcı olması olabilir. O konu sizin ve üye yorumlarının şekline göre değişecektir. Bence çok hoş olmuş.

Anasayfa renklerini şimdi net inceledim ve eklemek istedim. Bence bir harika duruyorlar.
Bu mesaj KurşunKalem tarafından 18.12.2017 02:57:02 tarihinde değiştirildi. Sebep:ekleme
Sevilgulce

Konu Sayısı: 0
6 yıl önce
Başarılı bir tasarım. Kolay gelsin.
uganakg

6 yıl önce
Öncelikle hayırlı olsun, gayet güzel bir tasarım. 'Son Aktiviteler' bölümünde siparişler renk olarak ayıt edilebiliyor lakin yeni eklenen makalelerin yeterince dikkat çekmediğini düşünüyorum. Duyuruların sol tarafta bulunan simgesi farklı ancak eklenen hazır makalelerin rengi yeşil veya dikkat çekici bir renk olursa daha iyi olabileceği kanaatindeyim. 

İyi çalışmalar, kolay gelsin. 
property

6 yıl önce
Genel itibariyle güzel olmuş emeğinize sağlık. Ama kazanç bilgisi,mesaj,bildirim sekmesinin olduğu alan farklı canlı bir renk olursa daha iyi olur, çok belirsiz kalmış. 
semapotamya

Konu Sayısı: 3
6 yıl önce
Kesinlikle soft renk kullanımı düşüncesi çok güzel. Sitenin ciddiyetini gözler önüne sermiş. 2018'e yeniliklerle girmek güzel. İyi işlerde, bu güzel renk ve tasarımlarla görüşmek dileğiyle ;)
tnckir

Konu Sayısı: 2
6 yıl önce
Bence önceki tasarım çok daha iyiydi. 
Yanıt Yaz