Yazım Editörü Hk.
Moderatör

Konu Sayısı: 20
Yazım Editörü Hk.
5 yıl önce
Merhaba arkadaşlar,

bir konuda fikrinizi almak istiyoruz. Makale yazarken sistemimizde yer alan yazım editörünü kullanıyor musunuz? Yoksa Word üzerinden yazıp sisteme mi aktarıyorsunuz.

Yazım paneli kullanılmıyorsa kaldırıp yerine direk Word dosya yükleme şeklinde yapsak nasıl olur? Bu konularda görüşleriniz önemli, fikirlerinizi yazarsanız duruma göre aktif edip etmeyeceğimize karar vermiş oluruz.

Herkese iyi bir hafta ve iyi çalışmalar dilerim.

Saygılarımla,
ugur

Konu Sayısı: 10
5 yıl önce
Merhaba,
Mac ve İphone'da bazen bu konuda sıkıntılar yaşamaktayım. Dosya yükleme olayı gelse daha güzel olur, daha rahat makaleyi yükleyebiliriz.
yasmin86

Konu Sayısı: 3
5 yıl önce
Word den yazıp kopyalıyorum ben. Dosya yükleme şeklinde daha güzel olur bence 
msenel

Konu Sayısı: 17
5 yıl önce
word den yazıp yükleme şeklinde yapmak yerine doğrudan word dosyası yüklemesi yapılsa daha iyi olmaz mı?  Ayrıca word dosyasındaki resimlerde doğrudan alınmış olur. Tabi makale alıcısı resim boyutlarında oynama yapacaksa durum farklı olur.
bsahiner

Konu Sayısı: 12
5 yıl önce
Ben yazılarımı Word'de hazırlayıp buraya kopyalıyorum. Word dosya yükleme bana göre daha uygun olur.
hayalss

Konu Sayısı: 11
5 yıl önce
Word bence de daha kolay bir yöntem olarak tercih edildiği için Word dosya yükleme sistemi daha iyi olacaktır.
felsefe

Konu Sayısı: 0
5 yıl önce
Evet bende katılıyorum. Bir de uyarı sistemi olsa çok iyi olur. Mesela makale başvurusu yaptığımızda ya telefona mesaj gelse ya da makalelerimiz satıldığında uyarı mesajı gelse hoş olur. 
medyakusum17

Konu Sayısı: 1
5 yıl önce
Word de yazıp yazılarımı ekliyorum. Dosya ekle özelliği koyulabilir. isteyen iki seçenekten birini kullanabilir.
DenizDeniz

Konu Sayısı: 0
5 yıl önce
Alternatifleri daraltmak yerine yazım editörü ile birlikte Word dosya yükleme seçeneği eklenebilir. 
Alperen14

Konu Sayısı: 2
5 yıl önce
Ben de Word'de yazıp kopyalıyorum. Direk dosya ekleme seçeneği olursa daha iyi olur diye düşünüyorum.
Yanıt Yaz