Yazarların Yorum Yapması Engellenmiştir
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
Yazarların Yorum Yapması Engellenmiştir
3 yıl önce
Merhaba arkadaşlar,

bazı yazarların birbirlerine bilerek olumsuz yorum yaptığını görmekteyim. Bu gibi durumların önüne geçmek adına yazarların birbirlerine yorum yapması engellenmiştir. 

İyi çalışmalar dilerim.

Saygılarımla,
Kocak

Konu Sayısı: 0
3 yıl önce
Olumlu yorumlar motive olur. kırıcı aşağılayıcı yorumlar yazarların ise olan motivasyonunu kaybettiriyor
Gizem61

Konu Sayısı: 0
3 yıl önce
O kötü yorumlar kesinlikle rekabet için yapılıyor. Ama müşteriler bilinçli kaliteyi yorumlara bakmadan anlıyorlar
Vonzarovich

Konu Sayısı: 7
3 yıl önce
Bu şekilde yaptığı tespit edilen yazarlara işlem yaparsanız daha iyi olur bence. Ben aldığım makalelere iyi ya da kötü yorum yapmak istiyorum. Profilimden göreceğiniz gibi hem olumlu hem olumsuz yorumlarda bulunuyorum. Kendi tarzımda hak edene hak ettiği şekilde yorum yapmaya gayret gösteriyorum. Aynı zamanda birilerine iş verirken de yapılmış olan yorumlardan faydalanıyorum. Yazarların yorumunun kısıtlanması, yorum sayısının azalmasına neden olacaktır. Aynı zamanda yorum yapılamayacağı bilindiğinden, o kişilerin verdiği siparişlerin daha özensiz hazırlanmasına sebebiyet verebilir. Kısaca kötüye kullanımı engellemek isterken kötüye kullanıma sebep olabilirsiniz. Açıkça, uzun zamandır bu platformda olan birisi olarak, bir olaya karşı aldığınız en garip önlem diyebilirim. İyi çalışmalar...
Bu mesaj Vonzarovich tarafından 12.01.2021 21:11:20 tarihinde değiştirildi.
Akrepp

Konu Sayısı: 4
3 yıl önce
Çok haklı ve yerinde bir karar olmuş. Çok şükür diyorum. İnsan, meslektaşının üzerine basarak prim kasmaya çalışmamalıdır. 
Yanıt Yaz