wordden yapıştırma
msenel

Konu Sayısı: 17
wordden yapıştırma
6 yıl önce
Her zaman olmasa da yine wordden yapıştır yaptığımda word içerisindeki resim yerlerini sistemde almıyor. Ama bazen de alıyor. almayınca da düzen bozuluyor....
msenel

6 yıl önce
şu anda yine bunu uygulayamıyorum....
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
6 yıl önce
Merhabalar,

eklediğiniz içeriklerde gördüğüm kadarıyla bazı resimleri internet sitesinde upload ederek link olarak ekliyorsunuz bazılarını direk bilgisayarınızdan ekliyorsunuz. Bilgisayarınızdan eklediğiniz resimler internet üzerinden yükleme olmadığı sürece çıkmaz. Bütün resimleri ücretsiz resim yükleme sitelerine yükleyip makalenize o şekilde eklemelisiniz. O şekilde yaptığınız halde çıkmayan içerikler varsa iletin kontrol edelim. 

msenel

6 yıl önce
tamam teşekkürler...ayrı ayrı ekleyerek yaptım. Normalde doğrudan web den almıyorum print screen yapıp painte yapıştırıp boyutlandırma yapıyor ve word e öyle yapıştırıyorum ama bazen alıyor bazen almıyor
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
6 yıl önce
Şu şekilde alıp düzenlediğiniz ve işinizin tamamen bittiği görselleri hizliresim sitesine yükleyip linki alarak worde link üzerinden ekleme yapmalısınız. Görseli Wordden ekle seçeneğiyle bilgisayarınızdan seçerek ekleme yaparsanız resimler sadece sizin bilgisayarınızda ki wordde görünür. Bu şekilde yaptığınızda sorun yaşamazsınız. 
Bu mesaj iyimakale tarafından 11.07.2018 20:37:05 tarihinde değiştirildi.
msenel

6 yıl önce
açıklamalar için çok teşekkür ederim....
Yanıt Yaz