Web Yazılım, SEO, SEO Araçları Konularına Hakim Yazar Aranıyor
tarmeknet

Konu Sayısı: 2
Web Yazılım, SEO, SEO Araçları Konularına Hakim Yazar Aranıyor
4 yıl önce
Merhaba arkadaşlar,
Websitemize günlük olarak konuda da belirttiğim gibi Web yazılım, SEO, SEO Araçları vb. konulara hakim, bu konularla ilgili özgün, seo uyumlu kaliteli içerikler üretebilecek, günde en az 2-3 makale teslim edebilecek, işini profesyonel yapabilecek, prensip sahibi, işini ciddiye alan bir yazar arkadaş arıyorum. Makaleler en az 500 en fazla 2000 kelime olabilir.

Bu işi gerçekten yapabilecek durumda iseniz lütfen özel mesaj gönderiniz, iş alım sonrası makaleleri yazmama yada örneğin 1 hafta sonra kayda değer olmayan mazeretlerle ben bugün yazamadım, 3 gün sonra 5 gün sonra gibi cümlelerle başlayan diyaloglara girecekseniz lütfen hiç başlamayalım. Tabiki geçerli sebeblerinizde olacaktır, ancak zaten işin bilincinde olan kişi bir sonraki gün yada uygun olduğu vakit telafisini yapacaktır. Ayrıca projemiz uzun dönem devam edecektir, dolayısıyla memnun kalınması durumunda her zaman projede yer almış olacaksınız.

Bu işe gönül veren, samimi dürüst arkadaşların mesajlarını bekliyorum. Ücret konusu özel olarak görüşülecektir.

Herkese iyi çalışmalar,
Bu mesaj iyimakale tarafından 15.01.2020 14:47:26 tarihinde değiştirildi.
cagatay

Konu Sayısı: 9
4 yıl önce
Tarmeknet nickli arkadasimiz benim ilk calistigim kisilerden biridir. Kendisine is yaparken epey uzun soluklu olacagini bilmeli ve buna gore hareket etmelisiniz saygilar..
tarmeknet

4 yıl önce
@cagataysahin;  Değerli yorumunun için teşekkürler.
Burako

Konu Sayısı: 0
4 yıl önce
Merhaba tarmeknet dijital alanda pek çok kurumsal firma ile çalıştım. Şu an freelancr olarak içerik yazarlığı ve editörlüğü yapıyorum. SEO konulu uzman içerikler hazirladim. Dilerseniz mesaj ile referanslarımı paylasayim
tarmeknet

4 yıl önce
@Burako paylaşır mısınız ref.ları.
Burako

Konu Sayısı: 0
4 yıl önce
Tabii ki birazdan mail yollayacagim. Amazonblog.co Koindelisi.com Sitelerine göz atarak yazı dilimi görebilirsiniz.
Yanıt Yaz