Ürün açıklaması yazabilecek bayan yazar arıyorum
missaydemir

Konu Sayısı: 31
Ürün açıklaması yazabilecek bayan yazar arıyorum
8 yıl önce
Merhaba,
Toplamda 100 adet ürünün (iç giyim) seo uyumlu açıklamaları yazdırılacaktır. Anlatım tarzı samimi ve seo uyumuna dikkat eden bayan yazarlar iletişime geçebilirler. Örnek olması açısından 5 tanelik örnek bir sipariş oluşturdum. Size verilecek olan materyal sadece ürün resmi ve ürün adı olacaktır. Bu üründen;
  1. Seo uyumlu 6-7 kelimelik yeni bir başlık
  2. 20 kelimelik kısa bir açıklama (arama motorları için site adının geçtiği ve ürünü belirten genelde tek cümlelik)
  3. 80 kelimelik bir açıklama (ürün sayfasında görünecek, kullanıcıya bilgi veren bir açıklama)
Metinlerde samimi ve butik tarzı bir dilin kullanılmasını istiyorum.
mendelgregor

Konu Sayısı: 0
8 yıl önce
Daha önce Bonprix'in sitesi için ürün açıklamaları yazdım. İstediğiniz format aynı. Yalnız günde 15 adet yazabilirim. Yani tüm iş bir hafta içerisinde biter. Adedi 2 TL'den toplam 200 TL'ye işi yapabilirim.
bluestarletus

Konu Sayısı: 0
8 yıl önce
Bu sitede yeniyim ama bir süredir piyasada makalelerim satılmakta. Reklamcılık tecrübem var. Uygun bir iletişim dili ve aktarım sağlanır.
Günde 3000 kelime (100x30) yazdığım oluyor. Üç dört gün içinde tamamlanır. Her yüz kelime için 1 kredi, yüz adet ürün için de, 100 kredi gerekli görüyorum. 
missaydemir

Konu Sayısı: 31
8 yıl önce
@bluestarletus 100 kelime için 1 kredi uygun. Zaten yazıma başlandı ve bir kısmı yazıldı, bir kısmı devam ediyor. Görebilmem açısından bir adet dilediğiniz ürünü (iç giyim) tanıtan örnek yollarsanız çok iyi olur.
Yanıt Yaz