Teklif yapanlardan kime iş verildi?
semapotamya

Konu Sayısı: 3
Teklif yapanlardan kime iş verildi?
6 yıl önce
Merhaba,açılan siparişlere hepimiz teklif veriyoruz. Sonrasında da başkası ile anlaşma sağlandı ibaresi görünce insan bir düşünüyor; kim acaba (: Bu konu belki çoğu kişi önemli değil ama öneridir sadece. O teklifin kabul edildiği kişiyi görsek, kimin kimleri daha rahatlıkla kabul ettiğini de görüpü belki o kişinin tarzını yakalayarak daha çok kişiye ulaşım sağlayabiliriz.
Not: Bu cümleyi bir daha kuramam inanın:)

Saygılar, herkese mutlu günler..

mazimdekiler

Konu Sayısı: 20
6 yıl önce
Fikriniz kabul görür mü, görmez mi bilmiyorum ama bence bunun size bir katkısı olmaz. Çünkü o kişinin tarzını yakalamanız için yazdığı makale içeriğini de görmeniz lazım. Zaten çoğu sipariş isme özel de açılıyor. Ayrıca istatistikleri ve yorumları takip ederek bu sorunuza cevap alabilirsiniz. :)
semapotamya

6 yıl önce
Yani merak de denebilir. Tarzımı değiştirecek değilim tabii de belki dedim bir öneri sadece.
Evet, biliyorum, bilgilendirme geliyor. Yaptığı yorum vs. ama belki direkt  örneğin semkahkız ile anlaşma sağlandı diye de bilgi gelebilir, neden olmasın. Yönetim uygun görürse tabii.
Blue

Konu Sayısı: 9
6 yıl önce
Sipariş veren biri olarak şahsen bunu istemem. Neden mi? 

Sipariş veriyoruz detayları yazıyoruz. Teklif veriyorsunuz genelde tekliflerde teklif açıklamasına dikkat ederim çoğu yazar oraya hiçbir şey yazmıyorsunuz.

Ama Gerçekten verdiği teklife önem veren kişi oraya o sipariş hakkında neler yapabilir? daha önce yazdı mı o tarz iş onları yazıyor. 

Hatta o kısma bir şey yazmadığı gibi bana özelden mesaj atılıyor işi ban ver işi bana ver. İşi sana neden vereyim?

Profiline bakıyorum verdiğin teklife bakıyorum. Sipariş açıklama aldığın yorumlara bakıyorum zaten işi bana ver demenin bir anlamı yok.

Hal böleyken kaldı ki birde işi kime verdiğimi açık edeceksiniz! Sonre gelen mesajlar aynı şu şekilde olacak

- Ben daha uygun teklif verdim işi bana neden vermediniz!
- Ben daha iyi yazıyorum ondan keşke bana verseydiniz!
- Benim ondan neyim eksik!

Arkadaşlar ben işi bazen yeni yazarlara veriyorum hatta daha fazla teklif vermiş olsa bile ve kime ne iş verilmiş bunları merak etmeyin bence.

Bu sitede iş alan yazarlar 20-25 kişi arasında değişiyor zaten alınan yorumlara baktığınızda işin kimlere verildiğini görebiliyorsunuz.

Saygılar,
semapotamya

6 yıl önce
Cem Bey, evet haklısınız.
Dediğim pek uygun değil gibi.

Saygılar, 
Yanıt Yaz