Taban Fiyat Uygulaması
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
Taban Fiyat Uygulaması
6 yıl önce
Arkadaşlar merhaba,

Türkçe ve yabancı dil içeriklerde taban fiyat uygulamasında düzenlemeye gidilecektir. Özellikle yabancı dilde taban fiyat uygulaması yoktu onu da aktif edeceğiz. Diğer platformlar değişikliklerini yaptı bizler her zaman olduğu gibi sizlere sormadan bir değişiklik yapmak istemiyoruz. 

İngilizce taban fiyat, Türkçe taban fiyat ne olmalı? Bu konularda düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Herkese iyi çalışmalar dilerim. 
capacino

Konu Sayısı: 0
6 yıl önce
Türkçe taban fiyat uygulaması en az 100 kelime 1.5 TL, İngilizce ise en az 100 kelime 3 TL olmalı. Ki şu an büyük ticaret platformlarında ingilizce 100 kelime 4 TL taban fiyattan yazılıyor. 
OguzhanYazar

Konu Sayısı: 2
6 yıl önce
Türkçe için taban fiyat 1.50 TL, İngilizce için taban fiyat 4TL olması gerekir diye düşünüyorum. İngilizce için 3TL düşük kalmaktadır. 
hayalss

Konu Sayısı: 11
6 yıl önce
Türkçe taban fiyat 1.50, İngilizce için ise 3.5 TL olmalıdır diye düşünüyorum.

EzgiCz

6 yıl önce
Türkçe içerikler için 100 kelimesi 1.5 lira olması makul. İngilizce içerikler için çoğu platform 100 kelimesi 4 ya da 5 liradan çalışıyor. Burada da en düşük 4 ya da 4.5 lira olmalı diye düşünüyorum. İngilizce bir içerik yazmak haliyle daha çok enerji, odaklanma ve vakit istiyor...
Bu mesaj EzgiCz tarafından 16.09.2018 14:58:14 tarihinde değiştirildi.
neptün

6 yıl önce
Olabildiğince her yazarın kaliteli makaleler üretmeye çalıştığını düşünerek Türkçe makaleler için taban fiyatı 1.50 TL oldukça makuldur, ingilizce ise çok daha zahmetli olduğu için 5 TL altına düşmemesi gerektiğini düşünüyorum. 
bsahiner

Konu Sayısı: 12
6 yıl önce
Arkadaşlar 100 kelime için 1.50 dediğiniz zaman elimize geçecek para 1.26 TL Bu gerçekten emeğe haksızlıktır. Ben 2018 başından beri site dışına 100 kelime için 1.55 TL net alıyorum. 3 ay sonra da bunu arttıracağım. Bugünün aşırı enflasyonist ortamında biraz da ileriyi düşünerek daha makul bir taban fiyat konulmasını öneriyorum. Konulacak taban fiyat en az bir yıl sabit kalacak unutmayın.
toyamak

6 yıl önce
Bence Türkçe 1.75, İngilizce 4.00 olarak belirlenmeli
Ozanoka

Konu Sayısı: 2
6 yıl önce
1.50 belirlediğimiz zaman eğer sitede yüzde 16dan fazla komisyonu da arttırırsa bir anlamı olmaz. Ki zaten 1.50 de bile bize kalan 1.34 oluyor. En azından türkçe içeriklerde 1.60 olmalı ingilizce de 3.50 olabilir.
_humeyraozturk

6 yıl önce
Komisyon artmamalı zaten yüzde 16 az değil oldukça iyi.Artarsa fiyat artışının anlamı kalmıyor. Komisyon artmadan 100 kelime 1.75, İngilizce makale için de 4.00 olmalı.
Bu mesaj _humeyraozturk tarafından 16.09.2018 22:01:53 tarihinde değiştirildi.
Yanıt Yaz