Sunucu Güncellemesi Hk.
EgitmenYazarSunucu

Konu Sayısı: 2
3 yıl önce
teşekkürler herkes için hayırlı olsun
Derya123

Konu Sayısı: 0
3 yıl önce
Yurtdışından giriş yapıyorum. Dünden beri uğraşıyorum. Tam bakiye yatırdım işlem yapacaktım sistem gitti. Bugün evden uzak bir yere gidip mobil internet üzerinden ayarlayabildim. Evdeki laptoptan hala giremiyorum. Hosting dosyasına link ekle dediniz ancak kaydetmiyor onları da.
wmerdumgiriz

3 yıl önce
Teşekkürler
etoprak

Konu Sayısı: 10
3 yıl önce
Gerçekten fark etmiş bu arada, muazzam bir hız kazanmış. Çok sevindim =)
Derya123

3 yıl önce
Ben giremiyorum demiştim. Dün akşam modemi açıp kapattım, tüm aletleri kapatıp yeniden başlattım düzeldi. Benim gibi yurtdışından giren varsa önce bu basit çözümleri deneyin.
Zeyna

3 yıl önce
Merhaba, hazır makale fiyatlarının yazar tarafından belirlenme imkanı var mı? Yazar, kendi fiyatını belirleyebilir mi? Teşekkürler. 
Fatih137

3 yıl önce
Güncelleme nedeniyle siteye girmekte epey zorlandım ama neyse ki düzeldi. Teşekkürler.
Bu mesaj Fatih137 tarafından 01.01.2021 13:14:09 tarihinde değiştirildi. Sebep:Yazım yanlışı
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
3 yıl önce
Giriş sorunuyla ilgili sıkıntı kalmamış olması lazım.

@Zeyna sırayla gidiyoruz önceliğimiz hız ve güvenlik, adım adım yeni yılda yeni özellikleri aktif ediyor olacağız :)

Hepinize Sağlıklı, Mutlu, Bol Kazançlı Ve Tekrar Sağlıklı bir yıl dilerim.

Saygılarımla, 
Fatih137

3 yıl önce
Üzgünüm ama daha önce de olan sorun yine devam ediyor. Sorun şu; makaleyi eklediğimde başlık ve alt başlıkları bolt yapmaya çalışıyorum. Ancak her kelimeyi tek tek seçip bolt yapmam gerekiyor. Çünkü tüm satırı seçemiyorum. Bunun çözümünü daha önceki güncellemelerde güncellemeyi geri alarak bulmuştum. Şu an olur mu bilmiyorum. Ayrıca yeni güncelleme için chrome güncelleme gerektiği için geri almam doğru olmayabilir. Zira bu sefer de sisteme giremeyebilirim 2 gün önce olduğu gibi. Rica etsem bu soruna köklü bir çözüm bulur musunuz.
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
3 yıl önce
Makaleniz Word de bold değil mi zaten? Kopyala yapıştır yapınca aynen eklenmiyor mu? 
Yanıt Yaz