Sistem Güncellemeleri Hakkında Öneri & İstek
GRANAT

Konu Sayısı: 2
5 yıl önce
Son defa söylüyorum. Bir şeyleri silin demiyorum. Sanırım anlatamadım. Neyse sorun değil. Daha fazla kendimi yormayayım. İyi çalışmalar 
ugur

Konu Sayısı: 10
5 yıl önce
@GRANAT  Orada yapılabilecek tek düzenleme aktivite bölgesini kaldırmak olur ne yazık ki. Diğer şekil de düzenleme yapılması diğer problemlere neden açabilir. Öneriniz için teşekkür ederim.

İyi çalışmalar.
GRANAT

5 yıl önce
Haklısınız. Ama aktivite penceresinde çıkan bilmem kim yazarın, bilmem ne yazısına yapılan yorum diye çıkan yazıların orada yayınlanması gibi şeyler için demiştim. Zaten profiline giren herkes bunu görebiliyor. Yazar gelen mesajında görüyor.  ama dediğim gibi sorun değil. Teşekkürler
ankara

Konu Sayısı: 4
5 yıl önce
Yorum demişken, önceden herhangi bir üyenin profiline girdiğimizde yaptığı yorumları da görebiliyorduk. Siparişine teklif vermeden önce, alıcının en azından ne beklediğini kestirebiliyorduk. Şimdi sadece üyeye yapılan yorumlara ait bir kısım görebiliyorum ben, yaptığı yorumlar değil. Uzun bir aradan sonra döndüğüm için ben mi çözmedim henüz, o kısım kaldırıldı mı?
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
5 yıl önce
@ankara kısa süreliğine kaldırıldı diyelim :) Güncellemeler devam ediyor kısa sürede eklenecektir o kısımda.
iyimakale
Yönetici

5 yıl önce
Yeni ama aktif yazarlarımızdan bir tanesi GRANAT, bu konuda kendisini tebrik ediyorum.

Aktiviteler kısmı şuan için tüm site gelişmelerini kapsıyor o kısımı da ilerleyen günlerde çeşitlendireceğiz.
Son yapılan yorumlar, son eklenen makaleler vs gibi yeni sekmeler ekleyeceğiz. O zaman daha iyi olacaktır. 
GRANAT

5 yıl önce
Evet güzel çözümler. Teşekkürler. Tabi ki ben biraz daha sabırlı olmayı öğrenmeliyim. Ayrıca iltifatınız içinde teşekkürler. İyi çalışmalar
Fatih137

Konu Sayısı: 0
5 yıl önce
Merhaba, öncelikle çok başarılı ve en önemlisi güvenilir bir site kurduğunuz için çok teşekkür ederim. İki adet önerim olacak şimdilik:) Öncelikle teklif verdiğimiz siparişleri görebileceğimiz toplu bir yer olsa çok iyi olur. Ya da yeni olduğum için ben bulamadım!! İkinci önerim ise makale ekleme konusunda. Mobilden makale ekleme bölümüne yazıyı bolt yapma kısmı eklense süper olur. Kolay gelsin. Şimdiden teşekkürler.
rarely

Konu Sayısı: 1
5 yıl önce
Son yazılan hazır makaleler bölümü olsa ve takip ettiğim yazarlar, teklif gelmesini istemediğim yazarlar için kişisel olarak engelli yazarlar listesi kısmı açılsa iyi olur...
Bu mesaj rarely tarafından 26.02.2019 05:24:02 tarihinde değiştirildi.
iyimakale
Yönetici

5 yıl önce
Merhaba arkadaşlar güncellemelere bir süredir ara vermiştik kaldığımız yerden devam ediyoruz :)

@Fatih137 Siparişler everilen tekliflerin görebileceğiniz bir yerde listelenmesi çoğu arkadaşımız tarafında da istenilmişti, onuda listeye aldım ilk güncelleme de aktif olacak. 
@
rarely Son eklenen hazır makaleler ve son satılan hazır makaleler gibi detayları gösteren bölümü ilk güncelleme de hazır makale bölümüne ekleyeceğiz. Üye engellemeyi de düşünmekteyiz. Teşekkürler önerileriniz için.

Mevcut güncellemeleri ilk sayfadan takip edebilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

İyi bir hafta sonu dilerim. Saygılarımla,
Yanıt Yaz