Sistem Güncellemeleri Hakkında Öneri & İstek
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
6 yıl önce
Onun yerine tamamen kaldırdık mazimdekiler :) 

28/01/2018 Son Güncellemeler

Hazır makale ve alınan makalelerde tarihe göre dizme sorunu çözüldü.
⭐ Kredi kartıyla bakiye yükleme aktif edildi.
⭐ Yardım sayfası eklendi.
Blue

Konu Sayısı: 9
6 yıl önce
Oldukça başarılı olmuş teşekkürler
iyimakale
Yönetici

6 yıl önce
09/03/2018 Son Güncellemeler

Hazır makalelerde word indirme özelliği eklendi.
 Siparişlerde word indirme özelliği eklendi.
⭐ Banka hesap bilgilerinizi kayıt edilmesi ve bakiye talep yaparken otomatik eklenmesini sağlandı.
Bu mesaj iyimakale tarafından 10.03.2018 20:29:11 tarihinde değiştirildi. Sebep:Güncelleme
ahmt68liberty

Konu Sayısı: 8
6 yıl önce
Admin Bey yarışmalar düzenleseniz mesela para ödüllü her yazar seviyesine   göre de bu ödüllerde ona göre değişşe
iyimakale
Yönetici

6 yıl önce
Merhaba ahmt68liberty, yılbaşında yapmıştık benzer şekilde tekrar yapılabilir tabi ki.

Neler yapılabilir detayı hakkında düşünelim biraz sizlerde fikir verebilirsiniz. 

Saygılarımla,
ahmt68liberty

Konu Sayısı: 8
6 yıl önce
Her yazar seviyesine ayrı ayrı yarışmalar
Örneğin: Bir konuda makale yazacağız kelime sınırı olacak katılımcılar 100 kişi olabilir (Rütbe arttıkça Katılımcı azalacak)
Ödüller: Acemi 20 TL
Profesör Yazar 80 TL vb.
Arşivci

Konu Sayısı: 5
6 yıl önce
Yeni yazarların daha fazla güven oluşturması ve alıcıların yeni yazarlara iş vermek istememesi şikayeti üzerine bir öneridir: 
Yazar olarak kabul edilenler için 3 veya 5 tane hazır makale ekleme şartı koşulabilir. Bu kotayı doldurduktan sonra siparişlere teklif verebilmeleri sağlanabilir. Bu sayede hem yazarlar bu işi yapıp yapamayacaklarını anlamış olur; hem de tecrübe edinirler. Sipariş sahipleri de sistemi çözmüş kişiler arasından seçimini yapmanın rahatlığını yaşar. 
hyat

Konu Sayısı: 6
6 yıl önce
Hazır makale almak için ya da sipariş vermek için  eft ya da havale yapmasak, kredi kartı bilgileri ile diret alsak nasıl olur? Hem daha hızlı bir şekilde ihtiyacımızı gidermiş oluruz, hem de sizin yükünüz daha da hafiflemiş olur. Tabi alt yapı buna müsait mi bilmiyorum, ama sadece fikrimi beyan ettim. Saygılar sunarım, iyi çalışmalar.
iyimakale
Yönetici

6 yıl önce
Kredi kartıyla da bakiye alabiliyorsunuz. Hesapların yer aldığı sayfada alt kısıma göz atabilirsiniz. 
hyat

Konu Sayısı: 6
6 yıl önce
Efendim yanlış anladınız. Mesela bir hazır makale. Onu satın almak için hesapta bakiye olması lazım. Ama alışveriş siteleri gibi beğendiğimiz makaleleri sepete eklesek ve kredi kartı ile alsak süper olmaz mı?
Yanıt Yaz