Sistem Güncellemeleri Hakkında Öneri & İstek
mazimdekiler

Konu Sayısı: 20
6 yıl önce
1. Kategorilere "Sosyal Medya" Bölümü eklenebilir mi? Yalnızca sosyal medya hesaplarının geliştirilmesi ve kullanımına yönelik makaleler için.

2. Rütbe sisteminden eski ve aktif olan üyelerin olumsuz etkilenmemesini rica ederim. Kısıtlamalar vs. ile ilgili :)

3. En azından online çevrim içi olan üyelerin profillerinde "yeşil ışık" yansa fena olmaz düşüncesindeyim. :)

4. Bence makalelerin aylık olarak toplu kontrol edilmesi sizin için zor olabilir. Zira günlük dahi zorlayabiliyordu. :)

5. Editörün seçimi olan makaleler kısmı daha özenli bir şekilde seçilebilir.

6. Yemek tariflerinde "video yüklemeleri" yapılabilir. Kaç dakika sürecekse ona göre ücretlendirme yapılabilir. "Elbette sadece bir fikir, doğaçlama olarak geldi şimdi aklıma" :)))

7. Üye profillerinde yapılan yorumlara yanıt verilmesi sağlanırsa çok iyi olur. Teşekkür edebilme imkanı sunacağı gibi, aynı zamanda olumsuz yorumlar karşısında da bir tedbir olacaktır.

8. Üyelerin sistemden yasaklanması halinde profilindeki tüm makalelerin silinmesi daha doğru olacaktır. Ayrıca bağış sistemi devam edecekse bu konuda bilgilendirmeler yapılması uygun olur mu sizce?

9. Forum sıfırlanıp, yeni başlangıçlar yapılabilir ve üyelere bu konuda daha fazla makalelerini ve profillerini tanıtma imkanı sağlanabilir.

10. Yeni eklenen makalelerin "son aktiviteler" bölümünde yer alan görünümünde farklılıklar yapılması mümkün olursa da güzel olur. 

Aklıma nereden geldi bunlar bilmiyorum ben de.. :)) Çoğu saçma gelebilir ama aklıma gelmişken değerlendirirsiniz belki dedim. Tekrar HAYIRLI OLSUN. :)
Bu mesaj mazimdekiler tarafından 29.11.2017 00:21:31 tarihinde değiştirildi.
Rmys_Sn

Konu Sayısı: 2
6 yıl önce
Sayın mazimdekiler, tüm önerilerinize katılıyor ve destekliyorum.
Sevilgulce

Konu Sayısı: 0
6 yıl önce
Sayın mazimdekiler; sistemin geliştirilmesi adına tüm önerilerinize katılıyorum, özellikle de üyelerin profillerine yazılan yorumlara cevap verebilmesinin sağlanması kısmına :)
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
6 yıl önce
Sayın mazimdekiler, önerileriniz için teşekkürler baya birikmiş sizde =) 

1. Kategorilere "Sosyal Medya" Bölümü eklenebilir mi? Yalnızca sosyal medya hesaplarının geliştirilmesi ve kullanımına yönelik makaleler için.
Kategorilere eklenecek baya bölüm var güzel makaleleriniz ile dolduracak sanız onuda ekleriz =)

2. Rütbe sisteminden eski ve aktif olan üyelerin olumsuz etkilenmemesini rica ederim. Kısıtlamalar vs. ile ilgili :)
O konuda açıklama yapmıştım. Eski ve aktif yazarlar için yapmış oldukları işler kadar ekleme yapılabilir.

3. En azından online çevrim içi olan üyelerin profillerinde "yeşil ışık" yansa fena olmaz düşüncesindeyim. :)
Online Üye kısmı da yapılabilir. Listeye Eklendi.

4. Bence makalelerin aylık olarak toplu kontrol edilmesi sizin için zor olabilir. Zira günlük dahi zorlayabiliyordu. :)
Toplu kontrol için özel üyeliğimiz bulunmaktadır. Sıkıntı olmaz =)

5. Editörün seçimi olan makaleler kısmı daha özenli bir şekilde seçilebilir.
O konuya da dikkat edeceğiz.

6. Yemek tariflerinde "video yüklemeleri" yapılabilir. Kaç dakika sürecekse ona göre ücretlendirme yapılabilir. "Elbette sadece bir fikir, doğaçlama olarak geldi şimdi aklıma" :)))
Bu şuan ki aşamada zor =)

7. Üye profillerinde yapılan yorumlara yanıt verilmesi sağlanırsa çok iyi olur. Teşekkür edebilme imkanı sunacağı gibi, aynı zamanda olumsuz yorumlar karşısında da bir tedbir olacaktır.
Bunu da diğer yazarlarımız gibi bende beğendim. Listeye eklendi.

8. Üyelerin sistemden yasaklanması halinde profilindeki tüm makalelerin silinmesi daha doğru olacaktır. Ayrıca bağış sistemi devam edecekse bu konuda bilgilendirmeler yapılması uygun olur mu sizce?
Bu konuda henüz net bir karar almadık. İlerleyen süreçte bilgilendirme yapılır.

9. Forum sıfırlanıp, yeni başlangıçlar yapılabilir ve üyelere bu konuda daha fazla makalelerini ve profillerini tanıtma imkanı sağlanabilir.
Forumda düzenlemeler yapılacak. 

10. Yeni eklenen makalelerin "son aktiviteler" bölümünde yer alan görünümünde farklılıklar yapılması mümkün olursa da güzel olur. 
Tasarımsal değişikliklerde olacak tabi daha ilerleyen süreçte

mazimdekiler

6 yıl önce
İlgilenen tüm arkadaşlara ve yeni ekibe teşekkürler. :)
Ben eskiden editörken diye başlıyormuşum.. :))))))
Daha önce arkadaşlardan gelen benzer taleplerdi sadece.. yeri gelmişken belirttim. Değerlendirdiğiniz için ayrıca sağ olun. :) 
Moderatör

6 yıl önce
Detaylı ve iyi olmuş, biz Teşekkür ederiz =)  
onayyt

Konu Sayısı: 2
6 yıl önce
Bu arada kredi yükleme kısmını acilen düzenlenirse iyi olur bence Enpara kısmı özellikle.. Kredi yükleyecektim, ama şimdi tereddütte kaldım. Sanırım halen eski bilgiler yer alıyor.
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
6 yıl önce
Orada şuan gözüken Eski bilgilere gönderebilirsiniz. Değiştiğinde oradan da güncellenecektir. 
mhmmt

Konu Sayısı: 1
6 yıl önce
Selamlar, Öncelikle hayırlı olsun size ve tüm yazar arkadaşlara...
Önerilerde var mı bilmiyorum. Çok detaylı bakamadım. Birkaç tane de ben yazmak istedim..1-Aktif siparişler için azami süre belirlenmeli. Adam ekliyor günlerce hatta haftalarca bekliyor. Bizler de teklif vermek ve sipariş sahibine mesaj atmak için boşuna zaman kaybediyoruz.2-Bir de sistemde bazı cezaların olması gerektiği kadar ödüllendirmenin de olması gerekmektedir. Motivasyon makale yazarlığında ve içeriklerin kalitesinde çok önemli bir etken diye düşünüyorum. Puanlama sistemi ile birlikte haftalık yazılan makale, içerik kalitesi gibi unsurlarla ufak da olsa ön plana çıkan yazarlara prim verilebilir. Bununla ilgili olarak haftalık;
  • En çok hazır makale satan yazara...
  • En çok sipariş tamamlayan yazara... gibi küçük motive edici primler verilebilir.
3- Son olarak platformda iş hacminin daha fazla olmasını, makale siparişlerinin artmasını sağlayacak çalışmalar yapılmasını temenni ediyorum.
Herkese bol kazançlar diliyorum.Saygı ve Sevgilerimle, 

Hunili Yazar

Konu Sayısı: 7
6 yıl önce
Merhabalar,

Serdar hocam, çok vaktinizi almamak için müsaadenizle küçük bir şey belirtmek istiyorum.

Sistemin geçişini tam olarak sağlamadan (teknik detaylar), sistemin görünen yüzünde olası bir değişiklik yapmak istemedik. Bu yüzden hesap bilgileri hala bana ait olarak durmaktadır. Ancak Serdar hocam ile dostuz ve hala benim hesabıma ulaşan bakiyeleri düzenli olarak kendisine aktarıyorum. Bu yüzden kredi satın alımları konusunda sorunsuz olarak işlem yapabilirsiniz. Bazı kullanıcılarımızın hesap bilgilerini kayıt ettiklerini ve muhtemel değişikliklerden haberdar olmayacaklarını da biliyoruz. İş arkadaşlığından ziyade aramızda bir dostluk olduğu için sehven bile olsa, hesaba kredi gönderen kullanıcılar hiçbir şekilde mağdur edilmeyecektir.

Tüm bu geçiş süresince en büyük önceliğimiz, hiçbir kullanıcımızı mağdur etmemek adına sistemin akışını bölmemektir. Bu sebepten ötürü gerekli testleri yapmadan ve yaptığımız testlerden tatmin olmadan bir değişiklik yapmak istemiyoruz. Ancak artık yönetim tamamen Serdar hocamdadır ve gönül rahatlığıyla her işleminizi yapabilirsiniz.
Yanıt Yaz