Siparişlerin geçerlilik süresi
Madam Puddi

Konu Sayısı: 6
Siparişlerin geçerlilik süresi
7 yıl önce
Merhaba arkadaşlar,
Benim bir sorum olacak. İlan veren bazı ilan sahiplerine yazarlar olarak teklif veriyoruz, ancak 15 gün geçtiği halde bazı siparişler ne herhangi bir yazara teslim ediliyor, ne de iptal ediliyor! Yani ilanın durumunda bir belirsizlik hâli mevcut.  Bu tür ilanların durumu nedir? Geçerli midir, geçersiz midir? 
Çünkü sitenin sipariş sayfasında "Bir sipariş bu listede maksimum 2 gün süreyle durur. 2 gün sonra siparişler bu listeden kaldırılır. " ibaresi var. 

Teşekkürler..
Bu mesaj Madam Puddi tarafından 26.07.2017 16:06:33 tarihinde değiştirildi.
aa

Konu Sayısı: 1
7 yıl önce
Haklısınız. bu soru benimde kafamı kurcalıyor. Cevap bekliyoruz.

iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
7 yıl önce
Sipariş sahipleri bizlerle iletişime geçip, bizi bilgilendirirse, olağandan daha uzun süre ile bekletebiliyoruz.
Madam Puddi

7 yıl önce
Bunu şu nedenle sormuştum;  atıyorum,10 makalelik ve 3-4 gün süresi olan bir siparişe teklif verdiğim zaman ondan bir sonuç almadan diğer siparişlere teklif vermek istemiyorum.  Başka bir sipariş alabilmem için, teklif verdiğim siparişin bir sonuca bağlanması gerek. Ki, ben de aynı anda 2 siparişi birden almış olup sıkışmayayım.  Sizin açıklamanızdan anladığıma göre sitede yazan " bir sipariş bu listede en fazla 2 gün bekleyebilir" ibaresi de esnek bir ibare,yani aslında bunun belirli bir süresi yok, gerektiğinde bir sipariş bir ay boyunca da, 5 ay boyunca da listede kalabilir.
Diğer arkadaşlarımı bilemem ama bu benim açımdan belirsiz bir durum. En iyisi ben böyle siparişlerden teklifimi çekeyim.Çünkü ne zaman sonuçlanacakları muallak.
Açıklamanız için çok teşekkürler..
iyimakale
Yönetici

7 yıl önce
Siparişlerin aylarca kalmasına müsaade etmiyoruz, 10. gün sonunda genelde siparişleri artık iptal ediyoruz. Çok ender durumlarda 15 gün boyunca yayınlanmasına olanak tanıyoruz.

Siparişlerin ne zaman onaylanacağı birçok yazar için sorun teşkil ediyor ancak uzun süre sonra onaylanan bir siparişiniz olursa ve bu sipariş onaylanana kadar başka siparişler aldıysanız, bizimle ve alıcı ile iletişime geçerek siparişin iptalini herhangi uyarı almadan sağlatabilirsiniz. Ancak bunun için siparişin onaylandığı gün iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Madam Puddi

7 yıl önce
Anladım, çok teşekkür ederim. Beklediğim cevap buydu. 
Bu mesaj Madam Puddi tarafından 26.07.2017 22:25:40 tarihinde değiştirildi.
iyimakale
Yönetici

7 yıl önce
Biz teşekkür eder, bol kazançlar dileriz.
Yanıt Yaz