Siparişleri Yazmayan Yazarlar
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
Siparişleri Yazmayan Yazarlar
10 yıl önce
Siparişleri Yazmayan Yazarlar, 2 gündür 5 siparişte problem yaşadık siparişi yapamayacaksanız niye teklif veriyorsunuz alıcılar haklı mağdur oluyorlar tabi bizde mağdur oluyor. Hadi yapmayacaksın alıcıya söyle insan gibi anlayacaktır. Mağdur olduk ve alıcılarda oldu. 

Bundan sonra siparişi yapmayanlardan 5 tl ücret kesilecek bilginize. İnanın çok kızdım iyi niyetimiz suistimal ediliyor. 
kader

Konu Sayısı: 0
10 yıl önce
Kimsenin kimseyi mağdur etmeye hakkı yok, bu uygulamanın sorumluluğunu bilmeyenler için iyi olacağını düşünüyorum.
miniperi

Konu Sayısı: 0
10 yıl önce
sevgili iyi makale...
bende çok dar zamanımda tam tatile gider ayak tam 10 makale yazdım yetişmeyecek diye göbeğim çatladı...
insan aldığı işe biraz değer vermeli ve emek sarfetmeli...
dediğin gibi yazamayacak durumda olunursa özel bir sebepten bildirilmesi gerekir...
bencede 5 lira makale sayısına göre kesilsin bence...kimsenin kimseyi mağdur etme hakkı yok...
burası ciddi bir makale alım satım yeri...
birde siparişi ekleyenler siparişlerini sipariş ekledikten sonra 3 gün sonrada kabul edebiliyorlar,bu durum biraz sıkıntılı hadi bir gün dursa neyse...bir an önce kararını verip ilgili yazarla yazıp yazamayacağını görüşürse sorun çıkmaz
Yk38

Konu Sayısı: 2
10 yıl önce
Sayın yönetici, böyle bir uygulama gerçekten gerekli, ama bunun yapılması için yazarların onayı gerekir, bunu da üye olurken üyelik sözleşmesine yer ederseniz üye olacak herkes kabul etmiş olur. Şu anki üyeler bunu biliyor zaten.
iyimakale
Yönetici

10 yıl önce
Evet bununla ilgili bir metin hazırlıyoruz. İlginize tşklr. 
serdaryilmaz

Konu Sayısı: 10
10 yıl önce
Siparişi yetiştirmeyen yazar kadar sipariş ekleyip de günlerce tekliflere cevap vermeyen kişiler de cezalandırılsın.Teklif veriyoruz bekliyoruz ama bazı siparişlerde günlerce cevap yok.Bunu da dikkate alırsanız sevinirim..İyi çalışmalar..
iyimakale
Yönetici

10 yıl önce
Sipariş onaylama süresi şuan 5 gün bunu 2 güne çekeceğiz tşklr. 
serdaryilmaz

Konu Sayısı: 10
10 yıl önce
İlginiz için biz teşekkür ederiz
Hayalci

Konu Sayısı: 8
10 yıl önce
Güzel bir uygulama ceza alanın daha önce ceza aldığı da görülsün hatta.. Kesinlikle katılıyorum. Ancak Buradan bazı sipariş verenler ve de örneğin 300 kelimelik 20 siparişe 22 kredi ayırdım diyerek emeğe saygı göstermeyen ve makalenin kolay yazıldığını düşünen alıcılar içinde bir sınırlama getirilmeli. Ayrıca bazı siparişlere başvuramıyorum istememe rağmen.Çünkü açıklaması gerçekten çok kötü ve de çok kısa olabiliyor. Diyeceksiniz yazara özel mesaj. Onu da birkaç teklif için denedim ama yanıt bile gelmedi. Bunlara da bir çözüm bulunursa hem teklifler hızlı yazar bulur, hem de sipariş verenler daha iyi yazarlarla çalışabilirler.
kalemsilgi

Konu Sayısı: 6
10 yıl önce
Tabi ya, böyleleri fiyatları da düşürüyor. Makaleyi almak için düşük teklif ver. hem alıcıyı, hem iyi makaleyi, hem de diğer yazarları mağdur et.
Yanıt Yaz