sipariş onayı
msenel

Konu Sayısı: 17
sipariş onayı
6 yıl önce
Değişik yazarların yorum kısımlarında dikkatimi çeken bir konuya değinmek istiyorum. Sistemde sipariş kısmına konular geliyor ve yazarlarda bu konular üzerinden teklif veriyor. Bir sonraki aşamada konuyu veren şahıs kendine göre en uygun yazarı seçerek teklifi kabul ediyor. Gördüğüm sorun bundan sonra başlıyor. Teklif yazarın sayfasına düşüyor ama anladığım kadarı ile eğer yazar ile siparişi veren arasında bir yazışma olmazsa yazarın konuya başlayıp başlamayacağını sipariş veren göremiyor ve beklemeye başlıyor. Yine gördüğüm kadarıyla verilen süre geçsede siparişi veren birkaç gün daha boş yerine bekliyor. Benim önerim şudur: Bir akademisyen olarak bizlerde bu tür akademik yazışmalarımızda ayrıca bir de yazar onayı durumu mevcut. yani burada teklif yazara ulaştıktan sonrada yazarın onaylaması gereken bir onay butonu olmalı. Aslında bunun yazara bakan tarafıda var. Siparişlere verilen teklifler hemen o gün onaylanmıyor. Bir kaç gün sonra yazarın da müsait olmama durumu da olabilir. Bu sebeplerden dolayı benim düşüncem, teklif yazar sayfasına düştükten sonra (burada yazarada belirli bir süre verilebilir) yazar onayının olması gerektiğidir. İyimakale editörleri sanırım teklifimi değerlendirirler. Herkese iyi çalışmalar dilerim....  
Bu mesaj msenel tarafından 26.06.2018 19:34:54 tarihinde değiştirildi. Sebep:yazım hatası
azelis

Konu Sayısı: 0
6 yıl önce
Ben de Mehmet Bey`in teklifine ve dusuncelerine sonuna kadar katiliyorum. Siparise verilen teklif hemen kabul edilmeyip musait olmadigimiz bir zamanda onaylanabiliyor. Hem yazar hem de siparis verenin magdur olmamasi icin yazar onayinin olmasi gerektigini dusunuyorum.
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
6 yıl önce
Merhabalar,

bunların hiçbirine gerek kalmayacak yeni güncellememiz yakında geliyor.

Siparişlerinizi direk kendi profiliniz den kendi fiyat tarifenize göre alacaksınız. 

Saygılarımla,
Yanıt Yaz