Satışta Olan Makalelerim ve Yazabileceklerim
Yazarız12

Konu Sayısı: 3
Satışta Olan Makalelerim ve Yazabileceklerim
10 yıl önce

Merhaba. :) 
Sevgili MjBolubeyi adlı arkadaşamızın açtığı konuyu gördükten sonra bende bu şekilde bir konu açmak istedim,şuan satışta olan makalelerimi bende net bir şekilde bir başlık altında toplamak istedim.Ek olarak yazabileceğim makale konularını da buradan söylemek istedim. :) 

Şuan Satışta Olan Makalelerim; 

Pyrokinezi Nedir ? (Parapsikoloji)
Biyokinezi Nedir ? ( Parapsikoloji)
Guinea Pig ve Irkları
Fırınlanmış Domates Çorbası
Güneş Kremi Nedir ?
Deri Hastalıkları ve Yanıklar İçin Özel Merhem
İspanyol Tulumba Tatlısı
Burçların Olumsuz Yönleri
Kimyasal Peeling Yöntemi

Sitede Parapsikoloji alanıyla ilgili makale yazan bir yazarı yok galiba.Eğer Parapsikoloji alanıyla ilgili,Parapsikolojinin içindeki alanlarla ilgili makaleler yazdırmak isterseniz,bana mesaj atabilirsiniz. :) Parapsikoloji ve içinde ki bazı alanlar uzmanım alanım diyebilirim.
Ek olarak Oyun,Yemek Tarifleri,Sağlık,Film,Teknoloji,Spor,Edebiyat,Genel Kültür,Evcil Hayvanlar,Burçlar ve Astroloji vb. alanlarla ilgili de makaleler yazıyorum. :)

Bu mesaj Yazarız12 tarafından 29.09.2014 18:04:07 tarihinde değiştirildi.
MjBolubeyi

Konu Sayısı: 14
10 yıl önce
Belirttiğiniz için çok teşekkürler :) Konularınız ilgi çekiciymiş, dediğiniz gibi sanırım bu konularda başka yazar yok. Hayırlı işler, bol kazançlar :)
Birde sanıyorum url kodlarınız çalışmamış :)
Yazarız12

10 yıl önce
Evet çalışmadı şuan onu yapmaya çalışıyorum. :) Bu arada asıl ben teşekkür ederim,böyle bir konu açmak aklıma gelmezdi hiç ama sayenizde geldi. :) 
MjBolubeyi

Konu Sayısı: 14
10 yıl önce
Detaylı bir forum yazılımı olmadığı için biçimsel olarak url kodları desteklenmiyor fakat forum neticede sitenin bir parçası olduğundan site içerisindeki linki direkt kopyala-yapıştır yaparsanız çalışıyor. Yani kategorilere girip kopyala-yapıştır yapmalısınız Yazarız12 :)
Örnek: Guinea Pig ve Irkları

Bu mesaj MjBolubeyi tarafından 29.09.2014 17:51:33 tarihinde değiştirildi. Sebep:Örnek ekleme
Yazarız12

10 yıl önce
Yeni bir makale daha eklendi: Fiziğin Doğası ve Alt Dalları :)
Yanıt Yaz