Makale Alanlardan Geri Dönüş
umitsancakli

Konu Sayısı: 3
Makale Alanlardan Geri Dönüş
5 yıl önce
Sipariş verenler genellikle onaylamadan önce yazarların profiline bakıyorlar doğal olarak. Bu yüzden yazarlardan makale satın alan veya sipariş verip tamamlatan alıcıların geri dönüşleri önemlidir. Olumlu veya olumsuz fark etmeksizin satın aldıklarınızla ilgili düşüncelerinizi profillerimizde belirtirseniz, gelişmemiz açısından ve referans olma açısından çok önemli olur.
OguzhanYazar

Konu Sayısı: 2
5 yıl önce
Bu fikre katılıyorum. Satın alan kişiye, bir sonraki makaleyi satın almadan önce zorunlu yorum yaptırma uygulaması yeterli olacaktır diye düşünüyorum. "Sonraki satın alım için yorum yapmak şart olmalı."
no_education

Konu Sayısı: 5
5 yıl önce
Böyle bir zorunluluğun doğru olduğunu düşünmüyorum. Yorum yapmak kişinin kendi kararıdır ve bunu mecburi bir eylem olarak dayatmak uygun olmaz. 
OguzhanYazar

5 yıl önce
Yorum yapmak yerine + veya - butonuna tıklamak zorunlu olabilir o zaman. Bizde kendimizi ona göre şekillendirelim.
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
5 yıl önce
Merhabalar,

özellikle yeni yazarların heveslerinin kırılmaması ve daha motive olmaları açısından yapıcı yorumların ve müşteri görüşlerinin önemi büyük.

Yapılan bazı iyileştirmelerin ardından eskiye oranla daha çok yorum yapıldığını belirtebilirim. Yorum kısmını daha belirgin hale getirdik özellikle içerikler için olumlu, nötr, olumsuz seçenekleri vardı ama profilleriniz de çok belirgin değildi. Bunlarda düzenlemeler yapıldı fakat içerik alıcılarına bir zorlama yapılması fikri bizim platformumuzun düşünce yapısına ters. Bunun yerine yoruma teşvik olması açısından yorum yapılmamış icerikleri bir menüde toplayacağız bu da en azından biraz daha artış sağlayacaktır.

Yorumun yanında icerikler için puanlama da olmasına ne dersiniz? :)

GRANAT

5 yıl önce
Aslında güzel fikir. Çünkü yorumlarda ''Elinize sağlık güzel makale'' demekle ''Mükemmel olmuş tam istediğim gibi'' arasında hissedilebilir bir fark vardır aslında. Ama bu puanlama, aynı zamanda bir handikap da getirebilir.  ''çok güzel olmuş çok beğendim'' diyen bir kişi 10 üzerinden yapılacak bir puanlamada, bu yorumuna rağmen 5 verebilir. Bu puan aslında vasat yani eh işte, iyi de değil kötüde değil anlamına gelmektedir. Bu durumda hangisi baz alınmalıdır. Yorum mu? Puan mı? Teşekkürler
umitsancakli

Konu Sayısı: 3
5 yıl önce
Buna ek olarak yazar rütbe sistemi geri gelecek mi?
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
5 yıl önce
Rütbe sistemi aktif zaten üye profillerinde yer alan puan Rütbe puanıdır. Rütbe simgelerini birkaç düzenleme yapıp aktif edeceğiz.
no_education

Konu Sayısı: 5
5 yıl önce
Belki sipariş tamamlandıktan sonra satın alan kişiye yorum yapması yönünde teşvik için bir mesaj ya da mail de atılabilir. 
Yanıt Yaz