Kombin (Açıklamalı) Ekleyecek Editörler Aranıyor
missaydemir

Konu Sayısı: 31
Kombin (Açıklamalı) Ekleyecek Editörler Aranıyor
7 yıl önce
Merhaba,

Sitemizin tesettür kombin bölümü için editörler arıyoruz. İşleyiş şu şekilde olacak;

Kombinler sitemiz üzerinden ürün seçerek eklenecek. Her editör günde 2 kombin ekleyecek.
Güzel bir başlık ve kısa bir açıklama (40-50 kelime civarı) yazılacak.
Başlık ve açıklamadan oluşan metin missaydemir başlığı ile buraya hazır makale olarak eklenecek. (100 kelimeye tamamlamak için aynı metini alt alta yapıştırabilirsiniz. Bu konu yönetimle görüşüldü.)
Ben satın alacağım.

Etkileşimi yüksek kombin sahiplerine bonus vermeyi de düşünüyoruz.
Bu mesaj missaydemir tarafından 11.07.2017 23:29:26 tarihinde değiştirildi.
Ayça

Konu Sayısı: 0
7 yıl önce
Selam yardımcı olabilirim 
dsah

Konu Sayısı: 1
7 yıl önce
Merhaba, ben düzenli olarak yapabilirim.
missaydemir

7 yıl önce
Ayça ve dsah mesaj gönderildi.
Madam Puddi

Konu Sayısı: 6
7 yıl önce
Selamlar,
Peki bu kombinler yazarın kendi zevkine göre mi seçilecek? Ben kombinlerim ama tüketici veya firma sahibi bu kombinleri beğenir mi, malumunuz, beğeni göreceli bir kavram ve herkese göre değişkenlik gösterir. Yoksa makale yazmak kolay.Keyifle yazılabilir...
Bu mesaj Madam Puddi tarafından 11.07.2017 19:23:13 tarihinde değiştirildi.
missaydemir

7 yıl önce
Yazar kombinleyeceği ürünleri tamamen kendi zevkine göre seçecek. Bir kesime, amaca, ortama, yaş grubuna yönelik öneri kombinleri de oluşturabilir. Bizim isteğimiz farklı zevklere sahip insanların bol seçenekli kombinler üretmeleri. 
Madam Puddi

7 yıl önce
Anladım...
Ürünleri görmeden ezbere "ben bu işi yapabilirim" diyemem.Makale olayı kolay ama kombinler için ürünleri görmek gerek.Ayrıca benim kombinleyeceğim ürünü kesin olarak beğeneceğinizin garantisini de veremem.Ama deneme şansım varsa, deneyebilirim tabiki...:) 

Bu mesaj Madam Puddi tarafından 11.07.2017 19:59:20 tarihinde değiştirildi.
missaydemir

7 yıl önce
:) site adresini gönderdim.
Madam Puddi

7 yıl önce
Tamam teşekkür ederim. Birazdan bakacağım...:) 
missaydemir

7 yıl önce
Açıklama bölümünün 100 kelime olması şart değil. Yönetimle bu konuyu görüştüm. 40-50 kelimelik bir metin yazarak alt alta kopyala yapıştır ile 100 kelimeye tamamlayabilirsiniz.
Yanıt Yaz