İçerik üreterek para kazandıran site?
caylaksis

Konu Sayısı: 1
İçerik üreterek para kazandıran site?
5 yıl önce
Arkadaşlar siteyi 1 ay önce keşfettim.40 TL civarında bir ödeme aldım. Soru yada cevaplıyarak para kazandırıyor. Üye getirenede para dağıtıyor. Refrans sistemi ve günlük bonusu var.
Bu mesaj Destek tarafından 21.05.2019 09:05:03 tarihinde değiştirildi. Sebep:Reklam Yapmak Yasaktır!
Fatih137

Konu Sayısı: 0
5 yıl önce
Şöyle üye olmadan Bi göz attım da sizin fotoğrafınız o sitede Admin görünüyor.???
Fatih137

Konu Sayısı: 0
5 yıl önce
*************** Kanıtı da burada..
Bu mesaj iyimakale tarafından 21.05.2019 12:37:42 tarihinde değiştirildi. Sebep:Kanıt Yerine Ulaşmıştır :)
mtaskin90

5 yıl önce
reklam yapmak için yalan söylemek :) şimdi bu sözünüz üzerine sitenize olan güven sarsıldı @caylaksis haberiniz olsun. 
etoprak

Konu Sayısı: 10
5 yıl önce
Ciddi olsan bile şuan buradaki insanları suistimal etme girişimin, seni benim gözümde dolandırıcı haline getirdi. Ki bu sistemlerin matematiğini çok iyi bilen biri olarak, ciddi miktarda zarar etmeden birilerine ödeme yapabilmenin mümkün olmadığını da ekleyebilirim. Vaktinizi körü körüne harcama potansiyeli olan bu tip hiçbir yeni girişime güvenmeyin arkadaşlar. Herkes kendini ''tek akıllı'' olarak görüyor ne yazık ki.
mtaskin90

5 yıl önce
sonuna kadar katılıyorum @etoprak, zaten başlamadan bitirmiş arkadaş sitesini kapatmış :))
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
5 yıl önce
@caylaksis reklam yapılması yasaktır, 3.uyarıyı aldığınız için yazarlığınız iptal edilmiştir.  
@ettoprak, evet kesinlikle katılıyorum :)
Yanıt Yaz