Haftada 10 adet 500+ kelime sağlık, kadın bloğu içeriği üretebilecekler aranıyor!
zafertokmak

Konu Sayısı: 2
Haftada 10 adet 500+ kelime sağlık, kadın bloğu içeriği üretebilecekler aranıyor!
6 yıl önce
Merhabalar. Sağlık, spor, diyet, kadınlara özel kategoriler için haftada minimum 10 adet DÜZENLİ içerik yazabilecek 3 adet yazar arayışındayım.

Aranan özellikler;
  • Yazarın seviyesi Acemi seviyesinden büyük olmalı
  • Yukarıdaki konularda referans gösterebilmeli.
  • Siparişleri zamanında yetiştirebilmeli.
  • Araştırma yaparak kesinlikle özgün ve laf kalabalığı olmayan, bilgi verici içerikler üretmeli
  • İçerikler SEO uyumlu olmalı, yazar alt başlık üretme konusunda verilen başlığa katkıda bulunmalıdır.
Not: İş sürekli olacaktır. Yazar kesinlikle başlık sıkıntısı yaşamayacaktır ve yazdıkça sipariş açılacaktır. 

Kendinizi ve içeriklerinizi tanıtıcı mesajları forum üzerinden ya da özel mesaj ile gönderebilirsiniz. ("hocam ben yazabilirim") tarzında mesajlardan ziyade bu işi neden ve nasıl yapabilirsiniz tarzında mesajlar beklemekteyim.
dilaaaa

Konu Sayısı: 2
6 yıl önce
MESAJ ATTIM

Fundamrt

Konu Sayısı: 0
6 yıl önce
Mrb ben funda söyle anlataym eğitim konusunda bakarsanız bir sağlık mezunu değilim ama çok kiloluydm ve arastırmalarm ve uygulamaları sonucu ilaçsız ve diyetisyen desteği olmadan zayıfladm bu konuda size objektif yazılar yazacağıma inanıyorum
eftelya

Konu Sayısı: 1
6 yıl önce
Merhabalar, spor kategorisi hariç kadın portallarında ya da bloglarında yayınlanacak olan her konuda içeriği düzenli şekilde hazırlayabilirim (sağlık, moda, dekorasyon, diyet, kişisel bakım, makyaj v.b.) referans için; http://kadinportali.co/ inceleyebilirsiniz.
Yanıt Yaz