Hadi Arkadaşlar Kapın Fincanları İş Başına :) MAKALE ALIMI !
Moderatör

Konu Sayısı: 20
Hadi Arkadaşlar Kapın Fincanları İş Başına :) MAKALE ALIMI !
6 yıl önce
Merhaba arkadaşlar,

Değerli bir üyemizin ricası üzerine fal uygulamasında kullanmak üzere fal metinleri yazacağız.

Hatta kendinize bir fincan kahve alın ve kendi kahvenizden başlayın :)

İş Detayları

• Her bir burç için 18-25, 26-35, 36-45 yaş aralığı çalışıyor çalışmıyor , ilişkisi var, ilişkisi yok , evli kriterlerini harmanlayacaksınız.
  • Her fal belirli yaş aralığı düşünülerek ve kriterlerden biri düşünlerek yazılacak.
  • Daha çok yuvarlak cümleler ile süreklilik yaratmasını istiyoruz. keskin cümleler olmayacak.
  • Sürekli motive edici ve pozitif enerji verecek şekilde ilerlesin istiyoruz.

Örneğin; Kova 18-25 yaş çalışmayan ve ilişkisi var kategorisi size verildi. Buna göre yapacağınız yorumlar bu kişilere uygun olmalı. Konunuz ilşkisi varsa kalkıp o kişinin falına 3 güne kadar karşınıza biri çıkacak diyerek aile içi şiddete maruz vermeylim lütfen :)

• 1 adet kategori seçip örnek metinleri bana iletin. Min 150 Kelime olmalı fal.
  • Burçların genel özelliklerinden mutlaka faydalanın
  • Kötü yorumlardan kaçının

ÖRNEK

KOÇ BURCU 18-25 YAŞ İLİŞKİ YOK ÇALIŞIYOR
    Kişiliğinizin en belirgin olan özelliği net oluşunuz, fincanınıza da yansımış görünüyor. Telvelerinizde bulunan figürler oldukça net mesajlar veriyor.
    Fincanınızda çıkan sıra sıra yollar çok yakın zamanda sık sık yaşanacak olan seyahatleri, özellikle işinizle ilgili gelişiminizi destekleyecek nitelikte. İleriki zamanlarda işle ilgili yaşanacak değişikliklere kolaylıkla göğüs gerecek hem de rüştünüzü oldukça başarılı şekilde ispatlayacaksınız.
    Fincanınızda açıkça görülen balık sürüleri, maddi açıdan daha rahat bir döneminde sizi beklediğinin habercisi.
    Telvelerinizde göze çarpan hane çatısı sene sonuna doğru ileriye dönük planlar yapmanızı sağlayacak ikili ilişkilerin, kendini belli etmeye başlayacağının habercisi. Uzaktan bakınca kusursuz yakından bakınca lüzumsuz eski aşklar ise çoktan kendi yolunu çizmiş. Sizin için hayırlı olan, kendi kararlı duruşunuzla yakışır biçimde yeni bir ilişkiye şans vermektir. İsminde E, R, N veya U harfleri bulunan birinin varlığını hissetseniz de tam olarak adlandıramıyor olabilirsiniz. Fincanınızda peş peşe açılan kapılar hayatınıza güzel haberlerin ve kısmetlerin göstergesi, karşınıza çıkan bu kısmetlere siz bile şaşıracaksınız.
    Falınız genel hatları ile; sizi bekleyen sürecin hem iş hayatınız hem aşk hayatınız için oldukça güzel günlere gebe olduğunu ve bu güzel günlerin sürekliliğini müjdeliyor.

Örnek bir içerik hazırlayıp bana gönderin lütfen. Beğenilen kişilere özel sipariş açılacaktır.
Saygılarımla,

Bu mesaj Moderatör tarafından 14.02.2018 22:47:59 tarihinde değiştirildi.
hyat

Konu Sayısı: 6
6 yıl önce
Kolay gelsin efendim, iyi akşamlar. Ücretlendirme nasıl olacak acaba?
Moderatör

Konu Sayısı: 20
6 yıl önce
İyi akşamlar hyat, toplu sipariş olacağı için 100 adet açıldığı takdirde 180 TL olacak.

sultana34

Konu Sayısı: 3
6 yıl önce
Hım demek uygulamalara gönderilen fallar böyle yanıtlanıyor :))) Vaktim olsa idi bende yazmak isterdim sevdiğim alanlar arasında yer alıyor fal ve astroloji. Neyse yazan arkadaşlara başarılar.
dilaaaa

Konu Sayısı: 2
6 yıl önce
Tam da benim ilgi alanım yazdığımızı size nasıl göndereceğiz?
yaziyorumcunku

Konu Sayısı: 0
6 yıl önce
Merhabalar. Bu iş için teklif verdim. Olumlu-olumsuz ne zaman bir yanıt alabilirim? Şimdiden teşekkürler :)
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
6 yıl önce
Moderatör'e mesaj yoluyla örnek 1 adet yazıp göndermeniz gerekiyor.
yaziyorumcunku

Konu Sayısı: 0
6 yıl önce
Teklif verdiğim üyeye bugün bir örnek gönderdim. Size de göndermem gerekiyor mu?
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
6 yıl önce
Gönderdiyseniz gerek yok:)
Yanıt Yaz