Günlük 8 Teknoloji İçeriği Yazdırılacak...
murattezcan

Konu Sayısı: 1
Günlük 8 Teknoloji İçeriği Yazdırılacak...
6 yıl önce
Merhabalar,
Sitemiz için her gün için 8 içerik gerekmektedir. Bu içeriklerin katagorileri, haberler, mobil, internet, oyun, inceleme, sosyal medya, bilgisayar ve kripto para katogorileridir. Bu her bir katagoriye bir içerik gerekiyor günlük olarak. Güncel içerikler olmalı. İçerikler makale şeklinde DEĞİL haber niteliğinde olmalıdır kesinlikle burası çok önemli. Her içerik en az 200 kelime olması gerekiyor.
Bu şekilde çalışmak isten arkadaşlar konu altından yada pm üzerinden bize 100 kelime fiyatını verebilirler.
veysi72

Konu Sayısı: 2
6 yıl önce
hocam kripto para kategorisinde günlük haber niteliğinde içerik sağlaya bilirim. Kripto para kategorisin de günlük içerik girişi yapmaktayım.
murattezcan

Konu Sayısı: 1
6 yıl önce
bana bütün katagoriler lazım
melih

Konu Sayısı: 2
6 yıl önce
Hocam dediğin başlıklardan 1 er adet haber girilecek anladığım kadarıyla. Yazılanların hepsi ilgi alanım. Minimum 200 kelime belirli sitelerden haberler belirleyerek onları sıfırdan yazabilirim. Habere göre 300-400'e çıkabilir. Benim makalelerimden satın almıştınız. Yazı stilimi az çok biliyorsunuz. Günlük olarak başka bir sitede fazla miktarda yazıyorum zaten gerekirse orayı azaltırız. Sizin için uygunsa detayları özelden görüşebiliriz. 
Yanıt Yaz