gokselbaran
alyatek

Konu Sayısı: 5
gokselbaran
3 yıl önce

gokselbaran ARKADAŞI GÖREN VARMI?

AuraArticleStudio

Konu Sayısı: 1
3 yıl önce
Ali Bey buradan da diğer çalıştığım firmalar için de seslenmiş olayım herkes biliyor şuan. Yeni taşınmış olduğumuz ofisin iskanlarını çıkarmak için başvuru yaptıklarını ve 2 güne geleceklerini söylediler. Fakat henüz başvuru yapılmayı geçtim belgeler bile çıkarılmamış. Bir ofisi bırakıp başka bir ofise geçiş yapıldığı için elimizdeki sistemlerinde masaüstü olmasından kaynaklı işlem yapamıyoruz. İskanlar çıkmadığı için gelen faturaları gördüğümüz zaman şok olduk. O yüzden anlayışla karşılamanızı bekliyorum. Diğer çalıştığımız firmalara da bizzat kendiniz sorabilirsiniz. Bugüne kadar asla kimseyi mağdur etmedik.
alyatek

3 yıl önce
Göksel Bey mesajlarımıza cevap vermiyorsunuz? Dün ve gece yazdığınız mesajlar size ait değil mi ? Buradan onları da mı paylaşalım?
alyatek

3 yıl önce
Taşınma işleminiz devam ederken Sizin vermiş olduğunuz  Taahhüt mesajları dilerseniz buradan da paylaşabilirim kimin ne yazdığını kimin haklı haksız mağdur olduğunu görebiliriz GÖKSEL BEY!.....Kendinizi burada aklamaya çalışmayın, kimsenin ekmeğine mani olmayın hakkını yemeyin dereyi görmeden paçaları sıvamayın..... Burası çocuk parkı değil admin'de işletmecisi değil. Lütfen cümlelerinizi seçin yapabileceğiniz işlere soyunun. Genç girişimci olarak mesaj attınız bizde size el verdik suçumuz bu olsa gerek sizden sadece sözünüzde durun istiyoruz bukadar
alyatek

3 yıl önce
Mesajlara yine cevap vermiyorsunuz   o zaman buradan yazalım...
alyatek

3 yıl önce
Ben kendi adıma yazıyorum bu şekilde; bu platforma kimsenin kimseye zararı olmamalı her yazara sonsuz saygım var tanımasam da... Burada herkes ekmeğinin peşinde hobi olarak yapmıyor .
Yanıt Yaz