Elit Yazar Elit Site Projesi
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
Elit Yazar Elit Site Projesi
10 yıl önce
Sitemizde Şuan 2500 yazar var hepsi bir birinden değerli. Bazıları yeni başlayan acemi,ortalama,kaliteli ama yazarın farklı bir üslubu var. İçlerinden 25 yazar çok kaliteli ve elit. Bu elit yazarla bir proje yapabiliriz. Bu projenin detayları şunlardır; 

1-10 elit yazar siteye günde 3 den fazla olmamak şartıyla 350-400 kelime üzeri kaliteli makaleler ekler. Aylık makale başı 0,50 tl ödeme yapılır. sabit ücret olacak.  Aylık ödeme .
örnek;
yazar1
1.Ay  6 makale. 6 x 0,5 tl = 3 tl 
2.ay 6 eklemişti bu ayda 4 ekledi 10 makale yaptı. 10 makale x 0,5 tl = 5 tl
3.ay 10 makale daha ekledi 20 makale oldu. 20 x 0,5 tl = 10 tl 
1 makaleden 1 kere değil her ay sabit gelir alacak. 

2- Yada 10 yazar yazar reklam gelirini paylaşabiliriz. Siteye eklediği makale sayısına göre ödeme yapılır.  Siteye eklediği makale sayısına göre pay alır. Sistem 20 kişiyi geçmeyecektir. Sitede ki elit yazarlardan oluşturacağız.Düşüncelerinizi ve önerilerinizi bekleriz. 

moon22

Konu Sayısı: 5
10 yıl önce
Bir bakıma, tek kişinin açacağı bir site, 20 kişi olarak açılmış olacaktır. Böylelikle,hem sorumluluk paylaşılır hem de site çabuk hitlenir. Mantıklı bir proje olabilir.
iyimakale
Yönetici

10 yıl önce
moon22 birlikten güç doğar. 20 kaliteli yazarla 3-4 ayda sonuç alınmaya başlanır. 
moon22

Konu Sayısı: 5
10 yıl önce
Tabi ki haklısınız. Sosyal medya desteği de alınır ise; o kadar uzun dahi sürmeyecektir diye düşünüyorum.
Böyle bir proje hayata geçer ise; uygun gördüğünüz takdirde, benim ismimi listeye alabilirsiniz.
Yazarız12

Konu Sayısı: 3
10 yıl önce
Güzel bir proje, eğer ciddi bir şekilde uygulanırsa,yazarlar üstlerine düşen görevi eksiksiz yaparsa,özen vererek yaparsa çok kısa sürede iyi sonuçlar alınabilir. :)
Bu mesaj Yazarız12 tarafından 13.10.2014 23:30:48 tarihinde değiştirildi.
gosuhasu

Konu Sayısı: 14
10 yıl önce
Proje çok iyi benden tam destek alır ;)
yasmin86

Konu Sayısı: 3
10 yıl önce
Güzel bir fikire benziyor, desteklenmeli...
iyimakale
Yönetici

10 yıl önce
Düşüncelerinizi ve hangi seçeneğin sizin için daha iyi olduğunu belirtebilirsiniz. Farklı fikriniz varsa uygulayabiliriz
bsahiner

Konu Sayısı: 12
10 yıl önce
Güzel bir düşünce. Sitede biriken makalelerin satışı olmayacak sanıyorum. O zaman gerçekten birlikte bir güç yaratılmış olur. Ben de uygun görülürse elimden geldiğince desteklerim. Ödeme konusunda reklamdan pay almak yerine sabit bir ödeme şekli daha uygun olur derim.
iyimakale
Yönetici

10 yıl önce
Arkadaşlar ben şöyle bir taslak hazırladım. Her konuyu tekrar gözden geçirebiliriz. Farklı görüşleri değerlendirebiliriz. 

Sistemimiz 20 Makale yazarından oluşacaktır.

Sisteme dahil olan yazarlar 1 defaya mahsus 3 makale sisteme hibe edecektir.

Her yazar günde 2 Makaleden fazla içerik giremeyecektir.

Sisteme 1 ayda en az 6 makale girilmesi gerekmektedir.

Makale konusu her konuda olabilir. Kategoriler Yazarlarla birlikte belirlenecektir.

Her makale 300 kelime üzeri olmalıdır.

Sisteme eklenen her makale için yazara 0,40 tl ödenecektir.

Örnek: sistemde 100 makalesi olan yazar her ay 40 Tl kazanacaktır. 200 makalesi olduğunda 80 tl kazanacaktır. 300 makalesi olan 120 tl kazanacaktır.

Ödemeler aylık paypal veya banka yoluyla yapılacaktır. Ödeme Günleri  her ayın 1-7 arası yapılacaktır.

Sistemden ayrılma; Yazar sistemden çıkmak isterse o güne kadar siteye eklediği makale sayısı diyelim 200 makale 200 x 0,40 tl = 80 tl kendisine ödeme yapılır ve  sistemden çıkar makalelerinden ücret talep edemez. 

Sistemde 100 makalesi olan bir yazar aylık 40 tl ve yıllık 12 x 40 = 480 tl kazanacaktır.
Sistemde 200 makalesi olan bir yazar aylık 80 tl ve yıllık 12 x 80 = 960 tl kazanacaktır.
Bu mesaj iyimakale tarafından 14.10.2014 11:03:31 tarihinde değiştirildi.
Yanıt Yaz