DUYURU: Makale Özgünlük Kontrolü Hakkında
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
DUYURU: Makale Özgünlük Kontrolü Hakkında
4 yıl önce
Merhaba arkadaşlar,

hazır makale bölümünde yer alan içerikleri özgünlük kontrolü için onay bekliyor moduna aldık.
İçerikleriniz için düzenleme talep edilmesi halinde https://www.iyimakale.com/uye/panel (Üye Paneli - Makalelerim - Düzenleme Bekleyen Makalelerim) kısmından ilgili makaleyi açarak üst kısmında yer alan editör notundan özgünlük raporuna ulaşabilir, düzenlenmesi gereken alanları tekrar düzeltip onaya gönderebilirsiniz. 

Ayrıca düzenleme talep ettiğimiz bazı alanlar ücretsiz test sitelerinde görünmeyebilir, sakın size kopya yazıyorsunuz muamelesi yapılıyor diye algılamayın, her zaman daha iyisi için daha iyi araçlar bulmaya çalışıyoruz. Özellikle son haftalarda bazı arkadaşlarımız bu sorunu yaşıyor belirtmekte fayda var. 

Testlerimizi https://www.quetext.com/ sitesinden yapmaktayız. Ücretli bir araç olduğu için çok çok fazla içerik yazmıyorsanız ücretsiz araçları kullanmaya devam edebilirsiniz. Editör arkadaşlarımız sorun olması durumunda sizlere dönüş yapmaktadır. Sitede rapor özelliği olduğu ve detaylı arama yapabildiği için tercih sebebimiz. 

Hazır makale sayfasında çalışmalarımız devam etmekte olup güncellemeleri duyurular bölümünden paylaşmaya devam edeceğiz. Hepinize iyi çalışmalar dilerim. 

Saygılarımla,
yaznyazar

Konu Sayısı: 0
4 yıl önce
YANİ ONAY BEKLEYEN BÖLÜMÜNE DÜŞEN YAZILARI EN BAŞTAN MI KONTROL EDECEĞİZ.  ANLADIYSAM ARAP OLAYIM :) YİNE DE TEŞEKKÜRLER SAYGILAR 

AMA BU SİTEYİ TEK GEÇERİM BİZİMLE İLGİLENMENİZ YETER . BİR SORUN OLDUĞUNDA MESAJLARIMIZA HEMEN DÖNÜŞ YAPIYORSUNUZ .
Bu mesaj yaznyazar tarafından 26.01.2020 00:46:44 tarihinde değiştirildi. Sebep:İLAVE YAPTIM
iyimakale
Yönetici

4 yıl önce
@yaznyazar Düzenleme bekleyen bölümünü kontrol edeceksiniz sadece :) 
Dilruba.t

Konu Sayısı: 2
4 yıl önce
Sitede olan değişikliklere yetişemiyorum artık :) Hazır makalelerin test edilmesi ne kadar sürecek acaba ? 
iyimakale
Yönetici

4 yıl önce
@Dilruba.t yarın gün içerisinde bitecek. Bu yıla hızlı başladık yeni güncellemeler yolda :) 
yusufkocak

Konu Sayısı: 1
4 yıl önce
Mobilden giriyorum. Makale bölümlerindeki linkler çalışmıyor. Örnek: onay bekleyen linki vd.
kitaprozeti

Konu Sayısı: 0
4 yıl önce
@yusufkocak Mobilden girişlerde aynı sorunu ben de yaşıyorum. Böyle durumlarda tarayıcının (sağ en üstte )"masaüstü site" seçeneğini aktif hale getiriyorum. Sorunsuz bir şekilde bölmeler arası dolaşabiliyorum.
kadir

Konu Sayısı: 11
4 yıl önce
Güzel bir uygulama, fakat ben https://www.quetext.com/  sitesine üye olamıyorum. 
iyimakale
Yönetici

4 yıl önce
kadir

Konu Sayısı: 11
4 yıl önce
Biliyorum hocam işte "üye ol" dediğimde, alttaki çark dönüyor ve saatlerce ekran öyle kalıyor.
Yanıt Yaz