Daha Fazla Makale Satmak İçin Neler Yapılmalıdır?
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
Daha Fazla Makale Satmak İçin Neler Yapılmalıdır?
10 yıl önce
Yazarlar  Daha Fazla Makale Satmak İçin Neler Yapılmalıdır?

1- Uzman veya iyi bilginiz olan konularda devamlı hazır makale yazıp sisteme ekleyiniz.
2- Makaleleriniz ne kısa ne çok uzun olsun. 
3- Makale eklerken Makale başlığını Büyük harfle başlayıp küçük harfle devam edin ve anlaşılır başlık yazın. 
4- Makale etiketlerine 5 adet etiket yazın, Makale açıklamasına kısaca makaleyi açıklayın.
5- Boş zamanlarınızda ilginizi çeken konularda okuyun araştırın ve bu konular hakkında makale yazıp hazır makale bölümüne ekleyin. 
6- Makalenizin içinde anahtar kelimeleri koyu olarak belirtin.
7- Zaten kaliteli makale yazıyorsanız alıcılar sizin makalelerinizi her zaman gözü kapalı alacaktır. 

Bol kazançlar...
organikmakale

Konu Sayısı: 1
10 yıl önce
Size katılıyorum çok güzel özetlemişsiniz...
Oğuzhan Sancak

Konu Sayısı: 0
10 yıl önce
Bu siteye üye olmadan önce yazdığım konularda kendimi tam hissediyordum fakat gördümki çok yolum varmış. Bunu anlamak için dediğiniz gibi emin olmamakla birlikte dahada araştırmak gerekiyor.

Bu mesaj Oğuzhan Sancak tarafından 27.04.2014 04:50:46 tarihinde değiştirildi.
iyimakale
Yönetici

10 yıl önce
İşini iyi yapan her zaman kazanır..
iyimakale
Yönetici

10 yıl önce
Kaliteli Hazır makale ekleyenlerin makaleleri hızla satılıyor, eğitim öğretim ve sağlık makaleleri arayan 2 alıcımız var  kaliteli makalelerinizi hazır makale olarak ekleyebilirsiniz. 
iyimakale
Yönetici

10 yıl önce
Hazır Makale olarak sisteme eklediğiniz eski makalelerinizi silip tekrar günceleyebilirsiniz. 
iyimakale
Yönetici

10 yıl önce
Hazır makaleler bölümüne  kaliteli eğitim öğretim ve sağlık makaleleri ekleyin 3 alıcı bu konularda makaleler bekliyor. Bol kazançlar. Diğer kategorilerde eklemeyi unutmayınız:)
Yanıt Yaz