Çoklu hesap kullanımı
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
Çoklu hesap kullanımı
10 yıl önce
Arkadaşlar, bazı üyelerin birden fazla hesabı olduğunu tespit ettik. Daha önce yapılan tespitlerde yalnızca bir hesap banlanmıştı. Bundan böyle aynı kullanıcıya ait hesapların tümü banlanacaktır. Bunun uygulaması bugün Vaveyla kullanıcısı için yapılmıştır. Lütfen site kurallarına uyunuz. Burası insanları dolandırma yeri değil, alıcı-yazar birlikte para kazanma yeridir. Sizler kuralları zorladığınız sürece biz daha sert yaptırımlar uygulamaya devam edeceğiz. Bilginiz olsun.
yasmin86

Konu Sayısı: 3
10 yıl önce
Bu konu beni de uzun süredir rahatsız ediyordu, umarım bundan böyle bu tür sorunlar yaşanmaz. 
Serkan

Konu Sayısı: 2
10 yıl önce
Güzel böyle devam ;)
dahaazmukemmel

10 yıl önce
Büyük anlamda çok iyi olmuş bence. Ama aynı evden ya da aynı yerlerde interneti paylaştığımızı insanları siteye üye yapamayacağız bu şekilde. Bunu nasıl ayırabiliriz? Yani mesela ben arkadaşımın evine gittiğimde evdeki intermeti kullanıyorum. Onu da üye yapmak istersem?
kader

Konu Sayısı: 0
10 yıl önce
Çok isabetli olmuş.
Yazarız12

Konu Sayısı: 3
10 yıl önce
Güzel bir uygulama olmuş cidden.Ama bende dahaazmukemmel adlı arkadaşın sorduğu soruyu merak ediyorum çünkü arkadaşım arada sırada benim yanıma geliyor ve benim internetimle kendi hesabına giriyor bu sorun yaratır mı ? :)
Mlkmhmt

Konu Sayısı: 4
10 yıl önce
Aynı soru bende de var. Benim de arkadaşımın hesabı var. Bir kaç kez onun bilgisayarından oturum açtım bu sorun çıkarır mı?
Mlkmhmt

Konu Sayısı: 4
10 yıl önce
Hatta yurdun internetine bağlanıyorum. O internetle bağlanan kişiler bu sitede varsa bu sorun oluşturur mu?
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
10 yıl önce
Arkadaşlar, sadece ip kontrolü yapılmıyor. Bu konuda rahat olabilirsiniz. Aynı hesabı iki kişinin kullandığını çeşitli yollarla tespit ediyoruz. Şüpheli davranış, şikayet, aynı bilgisayarın kullanılması gibi. Ama bunlardan en az önemlisi aynı bilgisayar kullanımı, en önemlisi şüpheli davranış. Merak etmeyin illa ele veriyorlar kendilerini. Daha önce bir kaç üyenin hesabı banlanmıştı.
dahaazmukemmel

10 yıl önce
Rahatladim o zaman. Tesekkurler
Yanıt Yaz