Annemi kaybettim
marmaris

Konu Sayısı: 2
Annemi kaybettim
3 yıl önce
Kusura bakmayın genel olarak buradan açıklama yapmak istedim. Annemi kaybettim. Toparlanmak çok zor oldu benim için. Hala daha toparlanmış değilim. Allah kimseye yaşatmasın gerçekten çok zor. Virüsten dolayı değil kanser ve sirozdan dolayı kaybettim annemi. Sipariş verenler ve benden haber bekleyenlerden özür dilerim dönüş yapamadım. Hakkınızı helal edin. İlk fırsatta dönmüş olucam inşallah sisteme. Sizden tek bir ricam, annem için bir dua da siz edermisiniz lütfen. Herkese sağlıklı hayırlı günler olsun inşallah.
berkinyildirim

Konu Sayısı: 0
3 yıl önce
Annesini kaybetmiş biri olarak sizlere sabır diliyorum. Allah rahmet eylesin inşAllah. En kısa sürede toparlanmanız dileğiyle...
SafakVakti

Konu Sayısı: 1
3 yıl önce
Başınız sağolsun, Allah annenizin mekanını cennet etsin. Sistem için gereken hassasiyet ve  anlayışın gösterileceğini düşünüyorum, sabır ve toparlanma gücü diliyorum.... 
Pianobacaks

3 yıl önce
Başınız sağolsun, sabır diliyorum size ve ailenize. Umarım en kısa sürede toparlanırsınız.
Benumaro

Konu Sayısı: 1
3 yıl önce
Başıniz sağolsun, Mekani Cennet Olsun.
property

3 yıl önce
Başınız sağ olsun, Allah sabır versin. Mekanı cennet olsun inşallah.
Zeyna

3 yıl önce

Başınız sağ olsun :((

Bu mesaj Zeyna tarafından 28.12.2020 15:59:13 tarihinde değiştirildi. Sebep:öylesine
Mustafa0101

3 yıl önce
Başınız sağolsun. Allah size ve ailenize sabır versin.
feri

3 yıl önce
Başınız sağolsun. Kaybedilenlerin yeri asla dolmaz. Ancak Allah size ve ailenize dayanma gücü versin inşaallah. Mekanı cennet olsun.
makaleyazarii

3 yıl önce
Başınız sağ olsun. Allah, size ve ailenize sabır versin. 
Yanıt Yaz