Adsense Hakkında
Hayalci

Konu Sayısı: 8
Adsense Hakkında
10 yıl önce
Öncelikle bilgisizliğim affoluna...

Arkadaşlar bir blog açıldıktan sonra "Adsense kayıt"  butonu ne zaman, hangi koşullar sağlanırsa aktifleşir? Mutlaka bloga ingilizce bir makale yüklemek gerekir mi? (Bir yerde okudum bu bilgiyi) Adsense'i aktive etmek (günde 300 kelimelik 1 makale girdiğimde) ortalama ne kadar zaman alır? 
Bir de bloguma girdiğim makalelerin google tarafından indexlendiğini nasıl anlarım? 
Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
10 yıl önce
2 ay günde 1 bir makale akleyebilirsin ingilizce olması şart değil, içerik çoğalsın ve google indexlesin 2 ay sonra başvuru yapın derim. Blod adminde zaten kazançlarım bölümünde adsenseye başvuru yapabilirsiniz. 
Hayalci

10 yıl önce
Yardım için teşekkürler.
Blog adminde Kazançlar bölümü donuk halde başvuru yaptırmıyor. Makale eklersem ilerleyen zamanlarda açılır mı acaba? 
Hayalci

10 yıl önce
Ben blogum indexlenmesinde sorun olduğundan dolayı adsense'in donuk olduğunu düşündüğüm için Robots.txt kontrolu yaptım. Sonuç aşağıdaki gibi... Sizce sitemap bölümünde bir hata var mı değişiklik yapmaya gerek var mı?
User-agent: Mediapartners-Google
Disallow: 

User-agent: *
Disallow: /search
Allow: /

Sitemap: http://sigarandankurtul.blogspot.com/feeds/posts/default?orderby=UPDATED

Yanıt Yaz