★★★ Yabancı Dilde Makale Yazımı ★★★
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
★★★ Yabancı Dilde Makale Yazımı ★★★
6 yıl önce
Arkadaşlar merhaba,

yabancı dilde makale ihtiyaçlarını gidermek adına yeni bir kategori ve sipariş özelliği devreye alıyoruz.

★ Bu kapsamda Yabancı dilde makale yazabilen yazarlarımızın tespiti için bu konu üzerinden başvurunuzu bırakın.

★ Ayrıca yazarların profilinde hangi dillerde makale yazdıkları da ayrıca belirtilecektir. 

★ Bizim onay vermediğimiz yazar bu tür siparişlere teklif iletemeyecektir. Bu sayede dile hakim olmadığı halde siparişlere teklif iletip olumsuz durumların oluşmasına sebep olan kişiler engellenecektir.

★ Transtale gibi çeviri programları kullanılarak yapılan makaleler kabul edilmeyeceği gibi bu kişilerde sistemden uzaklaştırılacaktır.

Başvuru Şablonu

✔ Hangi Dilde Makale Yazıyorsunuz: 
✔ Kaç yıllık bir tecrübeniz var: 
✔ Varsa Aldığınız Eğitimler:
✔ Eklemek istediğiniz detaylar: 

Bu şekilde dönüş yapabilirsiniz.

Saygılarımla,
Bu mesaj Destek tarafından 24.03.2019 18:34:21 tarihinde değiştirildi.
hyat

Konu Sayısı: 6
6 yıl önce
✔ Hangi Dilde Makale Yazıyorsunuz: İngilizce dilinde hazır makale üretebilirim.
✔ Kaç yıllık bir tecrübeniz var: Yaklaşık olarak 7-8 aylık bir tecrübem var.
✔ Varsa Aldığınız Eğitimler: İnternet üzerindeki öğretim programlarından ve okul içindeki eğitim derslerinden eğitim aldım.
✔ Eklemek istediğiniz detaylar: Genellikle İngilizce söz, şiir ve küçük tanıtım yazıları yazabiliyorum. 
Bilginize..
Bu mesaj hyat tarafından 21.01.2018 20:40:10 tarihinde değiştirildi.
Hunili Yazar

Konu Sayısı: 7
6 yıl önce
Artık yeniden bir yazar olarak görev alma vaktimin geldiğini düşünüyorum :) 

✔ Hangi Dilde Makale Yazıyorsunuz: İngilizce
✔ Kaç yıllık bir tecrübeniz var: +14 yıl
✔ Varsa Aldığınız Eğitimler: İki dilliyim, dilbilimciyim, devletin çeşitli üst düzey yöneticilerine ve diplomatlara tercümanlık yapıyorum.
✔ Eklemek istediğiniz detaylar: Sürekli alım yapan müşterilerimin siparişlerinden ötürü dışarıya her zaman hizmet veremiyorum. Kimi dönemlerde elimdeki kitap çevirilerinden ötürü uzun süreler iş alımımı kapatabiliyorum ancak bir müşterim ile düzenli sipariş konusunda anlaştığımız ve proje devam ettiği takdirde diğer siparişlerden etkilenmeden günlük / haftalık / aylık bazda teslimatlara devam ediyorum.

Başka bir müşterim için hazırlamış olduğum içerikleri bir diğer müşterim ile paylaşmıyor, deneme / referans, vb talepleri kabul etmiyorum.

Bu platform üzerinden anlaştığım herhangi biri ile dışarıdan çalışmamız ne mümkün ne de etik değildir. 100 kelime başına fiyatım 4 TL + komisyon bedelidir. Siparişleri belirlediğiniz anahtar kelime / konu bazında hazırlayabilirim ve sadece sipariş usulü çalışabilirim.

Ek olarak halihazırda yazdığım konularda başka sipariş kabul etmiyorum.

Düzenleme: Fiyat güncellemesi
Bu mesaj Hunili Yazar tarafından 12.02.2020 19:16:32 tarihinde değiştirildi.
HakanGüney

Konu Sayısı: 0
6 yıl önce
✔ Hangi Dilde Makale Yazıyorsunuz: İngilizce ✔ Kaç yıllık bir tecrübeniz var: 4 yıllık İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. ✔ Varsa Aldığınız Eğitimler: Aktif olarak ingilizce dili ve edebiyatı öğrencisiyim. ✔ Eklemek istediğiniz detaylar: Her konuda başarılı makaleler çıkarabilirim.
dygtlml

6 yıl önce
✔ Hangi Dilde Makale Yazıyorsunuz: Azerbaycan Dilinde (Azerice)
✔ Kaç yıllık bir tecrübeniz var: 11 yıl Azerbaycan'da yaşadım.
✔ Varsa Aldığınız Eğitimler: Mimarlık Bölümünü Azerbaycan'da bitirdim.
✔ Eklemek istediğiniz detaylar: 
mtaskin90

Konu Sayısı: 1
6 yıl önce
✔ Hangi Dilde Makale Yazıyorsunuz: İngilizce ve Rusça
✔ Kaç yıllık bir tecrübeniz var: 6 yıldır Orta Asya ülkelerinde yaşıyorum.
✔ Varsa Aldığınız Eğitimler: Üniversite eğitimimi Kazakistan'da aldım. Şuan Kırgızistan'da devam ediyor ve Hindistan şirketlerine Türkiye'de tercümanlık yapıyorum.
✔ Eklemek istediğiniz detaylar: Makale sektöründe 4 yıldır varım. Dil sektöründe ise 6 yıldan fazla. Otel ve tercümanlık işleri yapıyor ve kalan zamanlarımı makale yazarak geçiriyorum. Bu zamana kadar başarılı çalışmalara imza atmış ve birçok siteyi kısa zaman içerisinde Google sıralamasında yükselttim. Ücretim ise 3 TL+ komisyon bedelidir. Rusça, ingilizce, kazakca ve kırgizca dillerini ana dilim gibi biliyorum. Merak ettiyseniz aslen Türküm ve Aydinliyim :)
Bu mesaj mtaskin90 tarafından 30.01.2018 14:42:25 tarihinde değiştirildi.
onderbrtc

Konu Sayısı: 4
6 yıl önce
Çeviri fiyatlarıda belirlensin hocam bence.
yaylaaysenur

6 yıl önce
✔ Hangi Dilde Makale Yazıyorsunuz: İngilizce
✔ Kaç yıllık bir tecrübeniz var: Bu sitede yaklaşık 5 ay
✔ Varsa Aldığınız Eğitimler: British Time Dil Kursu Advanced seviyesi
✔ Eklemek istediğiniz detaylar: Tecrübemin az olmasına karşılık bilgime ve çabama güveniyorum. müşteri isteklerine de saygılıyımdır.
moreandmore

6 yıl önce
İngilizce makale yazabilirim
7 senedir profesyonel İngilizce eğitim alıyorum.
2011 yılında Bilkent University School of English Language programında eğitim aldım.
Şuan 2014 yılından bu yana English Language and Literature bölümü öğrencisiyim.
prensessofia

Konu Sayısı: 1
6 yıl önce
İngilizce makale yazabilirim İngilizce Tercümanlık Mezunuyum 2011 yılında Uluslararası dil sertifikası aldım İngilizce kitap çevirisi de yapıyorum Tecrübe olarak 7 yıllık tecrübem var

Yanıt Yaz