★★★ Gündem Konuları - Hazır Makale Önerisi ★★★
ozlemsena

Konu Sayısı: 1
5 yıl önce
Sizlere; teknoloji, internet ve yazılım, blog, sosyal medya, dijital pazarlama, eğitim (ders çalışma, dil vb.) ve onedio tarzı gibi konularda özgün içerikler hazırlayabilirim.
Fatih137

Konu Sayısı: 0
5 yıl önce
Otomobil kategorisinde Türkçe ve İngilizce yazılar yazdım. Elimde hibrit araba tanıtımlarına dair yayınlamayı düşündüğüm birçok yazı var. Dilerseniz irtibata geçebilirsiniz. Örnek yazı gönderebilirim.
Moderatör

Konu Sayısı: 20
5 yıl önce
@ozlemsena hazırlayabilirim değil hazırlayıp satışa koymanız lazım.

Talep Edilen Konular

✔ Ekonomi, Finans İçerikleri  Şuan Hiç makale kalmadı o kategoride
✔ İş alım Haberleri  Hiç haber yok
✔ Diyet Bölümü BOMBOŞ
✔ İş Fikirleri Çok Az Makale Var

Bu mesaj Moderatör tarafından 25.06.2019 21:56:52 tarihinde değiştirildi.
ozlemsena

5 yıl önce
Evet, elimden geldikçe hazırlayıp satışa koyuyorum ben de zaten :) 
Fatih137

5 yıl önce
Diyet, sağlık, teknoloji, arabalar ve kişisel gelişim konularında güncel makaleler yükledim. Ayrıca farklı konularda yazdığım İngilizce makalelerim de mevcut. Dilerseniz göz atabilirsiniz. Mümkün olduğu kadar daha sık makale yüklemeye çalışıyorum artık. Birkaç gün içinde özellikle borsa, forex, teknoloji, diyet ve sağlık konularında yeni makaleler yüklemeyi düşünüyorum. Madde madde yazmayı daha çok sevdiğim için makalelerim ortalama 5-10 başlıktan oluşan onedio tarzı makaleler oluyor. İlgilenen kişiler olursa genel başlıklar üzerine farklı yazılar için ulaşabilirsiniz. Örneğin isteğe bağlı olarak borsada kazanmanın 10 yolu, forexte trade için bilinmesi gerekenler, Akdeniz diyeti nasıl yapılır, xxxx hastalığı nasıl önlenir, tedavisi vs. gibi genel yazılar yazabilirim. Herkese iyi günler. :)
mersan4554

snr.expert

5 yıl önce
Yakında teknoloji konusunda da kalmazsa şaşırmam. Bunu söylememin sebebi şu. Teknoloji her geçen gün gelişiyor ve çoğu makale elde kalıyor. Örnek olarak benim elimde iki adet teknoloji makalesi var hala satılmadı. :) Teknoloji içeriği yazarken çekingen kalıyorum açıkçası.
Bu mesaj snr.expert tarafından 07.07.2019 16:14:35 tarihinde değiştirildi.
Fatih137

5 yıl önce
Aynen bir süre önce teknoloji yazılarını alan çoktu. Neredeyse 24 saat içerisinde hepsi satılıyordu. Bu aralar neden bilmem pek satılmıyor.!! Üstelik sürekli gelişen bir sektör olunca özellikle de teknoloji haberine dayalı yazınca, satılmayan yazı elde kalıyor malesef:) Bu nedenle artık daha seçici ve daha genel teknoloji yazıları yazmak gerek sanırım..
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
5 yıl önce
Arkadaşlar merhaba, finans ve dekorasyonda istek var bu konulara yönelebilirsiniz. Bazı arkadaşlar konu seçmekte zorlanıyor. Panelde size özel bir bölüm ekleyeceğim bugün. Gündem başlıkları ve talep edilen konular hakkında faydalı olur umarım.
Dilruba.t

Konu Sayısı: 2
4 yıl önce
Site paylaşımı yapmak yasak diye biliyorum? Yanlışım varsa düzeltirseniz çok sevinirim.
Yanıt Yaz