★★★ Gündem Konuları - Hazır Makale Önerisi ★★★
Blue

Konu Sayısı: 9
6 yıl önce
https://www.iyimakale.com/hazir-makaleler/kripto-paralar/39   Şu kategoride içerik yazan kimse yok mu. Ne zaman baksam boş! 
veysi72

Konu Sayısı: 2
6 yıl önce
@Blue hocam ben elimden geldiğince kripto para kategorisinde makaleler yayınlamaya çalışıyorum dilerseniz bana özel msj atarak size özel anahtar kelimenizi kendiniz belirterek makale yaza bilirim.
HaSSaN

Konu Sayısı: 0
6 yıl önce
Merhaba arkadaşlar film makalesi yazan arkadaşlardan güncel vizyona girmiş 2017 2018 film özetleri eklerlerse alım yapabilirim yerli film istemiyorum dizi filmde..

şimdiden sağolun makale eklendikçe tarafıma mesaj yazarsanız satın alacağım
yaytas

Konu Sayısı: 1
6 yıl önce
Merhabalar, istediğiniz konularda veya kategorilerde sipariş oluşturursanız makaleler yazabilirim. 
Ozanoka

Konu Sayısı: 2
6 yıl önce
Herhangi bir konuda seo uyumlu makale yazilir arkadaslar
mustafabosnak

6 yıl önce
İstediğiniz konu başlığında verdiğiniz anahtar kelimeler doğrultusunda makale yazılır. 
sarica

Konu Sayısı: 0
6 yıl önce
sağlık konusunda fazla güncel değil günde 2 adet alımm yapıyorum stantard ve seo uyumlu akışkan makalaler olursa almak istiyorum
anilcagliyan

6 yıl önce
@sarica normalde sağlık konusunda makale yazarım ancak hazır makaleler kısmında yığınla makale olduğu için yazmıyordum. Hangi konularda makale alımı yaptığınızı söyler iseniz o konulara yönelik hazır makale ekleyebilirim.
ancient30

6 yıl önce
Teknoloji ve network yazıları varsa paylaşabilir misiniz?
ancient30

6 yıl önce
bilgi teknolojileri yani network ve 3D Yazıcılarla ilgili haberler bekliyorum.Mümkünse eklenirseniz çok sevinirim.
Yanıt Yaz