★★★ Gündem Konuları - Hazır Makale Önerisi ★★★
Moderatör

Konu Sayısı: 20
★★★ Gündem Konuları - Hazır Makale Önerisi ★★★
6 yıl önce
Merhaba arkadaşlar,

içerik hazırlarken bazı arkadaşların seçimlerini doğru yapmadığını görmekteyim. Örneğin bazı kategoriler çok boşken sürekli aynı kategorilerden içerikler yazılıyor.

Tabi bu ilgi alanınız olmayan her konuda yazmanızı gerektirecek bir durum değil ama araştırma yaparak makale yazan arkadaşlar için bu konu üzerinden sürekli güncel konuları paylaşacağız. Kontrol ederek makale hazırlarsanız daha kısa sürede satıldığını görebilirsiniz.

Talep Edilen Konular

Ekonomi, Finans İçerikleri  Şuan Hiç makale kalmadı o kategoride
 İş alım Haberleri  Hiç haber yok
 Diyet Bölümü BOMBOŞ
 İş Fikirleri Çok Az Makale Var

★ Konu sürekli güncellenecektir.

Sizlerde aradığınız bulamadığınız başlıklarla konuya katkıda bulabilirsiniz.

Saygılarımla,
Bu mesaj Moderatör tarafından 25.06.2019 21:55:54 tarihinde değiştirildi.
Zynp35

Konu Sayısı: 0
6 yıl önce
Moda makalesi hazırlıyorum hemen teşekkürler önerileriniz için.
Blue

Konu Sayısı: 9
6 yıl önce
Merhaba bende yazılması durumunda su makaleleri alabilirim. Moda (200.220 kelime) Teknoloji (100.120 kelime) Sinema (100.120kelime) Güzellik Bakim (200.220 kelime) olan makaleler alınacaktır. Makaleler soru şeklinde olmasın düz ve maddesiz olsun.
Blue

Konu Sayısı: 9
6 yıl önce
Moda ve teknoloji yazan arkadaşlara öncelikle teşekkür ediyorum ihtiyacımızı karşıladık.

Finans ve saat kategorilerine makale eklenirse bu kategorilerde alımlarımız devam ediyor :) 500 Kelime olacak şekilde olursa iyi olur.

Saygılar,
ahmt68liberty

Konu Sayısı: 8
6 yıl önce
Şu anda lazım olan makale türleri neler ?
capacino

6 yıl önce
Saat kategorisine ne gibi makaleler isteniyor ben anlayamadım da kusura bakmayın açıklama alabilir miyim :) teşekkür ederim. İyi forumlar...
Zeynep

6 yıl önce
Saat bloglarına göz atabilirsiniz. Konusu zaman, saat olan hayattan kesitler bile olabilir.

http://blog.saatvesaat.com.tr/

Örnekleri bu siteden bulabilirsiniz.

capacino

6 yıl önce
Teşekkür ederim şimdi anladım bu kategori dikkatimi çekti. Yazmayı düşünüyorum :) 
Zeynep

6 yıl önce
Rica ederim :)
fevziburada

Konu Sayısı: 5
6 yıl önce
Otomobil kategorisine çok nadir kaliteli içerik geliyor, gelince sürekli alıyorum. Bunun dışında kişisel gelişim kategorisi için  http://www.iyimakale.com/panel/uye/profil/gdPPmh bu arkadaştan hazır makale bekliyorum :)
Yanıt Yaz