Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

MAKALEM NEDEN ONAYLANMIYOR?

Destek 29 Aralık 2015 1

İyimakale platformuna, siz değerli makale yazarları tarafından sıkça yöneltilen “MAKALEM NEDEN ONAYLANMIYOR?” sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız.
Bildiğiniz gibi makalelerin onaylanması için birkaç adımlık kurallar dizisi vardır. Bunlardan herhangi birisinin veya birden fazlasının eksik olması halinde makaleler iptal edilmektedir.

Thinking smiling woman with questions mark above head looking up

MAKALEM NEDEN ONAYLANMIYOR?

MAKALE YAZIMINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?
Makalelerin sistem üzerinde onaylanmış olarak satışa hazır makale halinde bulunması için yazım kurallarına dikkat edilmiş olması gerekmektedir. Noktalamalara, anlam bütünlüğüne, varsa paragraflara ve alt başlıklara dikkat edilerek yazılmış olan makaleler sistem yöneticileri tarafından incelendikten sonra onaylanmaktadır.
Ayrıca makale satışı yapmak üzere platformlara ekleyeceğiniz yazılarınızın okunaklı ve anlaşılır olması gerekmektedir. İçeriğindeki bilgi okuyucunun aradığını bulmasına yardımcı olmalı ve bilgi karmaşasından uzak olmalıdır.
Konunun gereksiz yere uzatılarak kelime sayısını arttırmaya yönelik haksız kazançlar elde etmek isteyen kişiler, makale alımı yapan kişiler tarafından çabucak farkedilmektedir.
Bu nedenle daha sabırlı olarak, kelime sayısına odaklanmadan ve kaynaklarınızı yalnızca fikir edinmek için kullanarak kaliteli bir makale yazarı olabilirsiniz.
Eğer fikir edinmenin dışında, olduğu gibi kopyalamaya kalkarsanız özgünlük problemiyle karşılaşırsınız.
İşte yazımızda değinmek istediğimiz asıl konu da özgünlükle ilgilidir. Makalelerin onaylanmama sebepleri arasında ilk sırayı özgün olmayan makaleler aldığı için  “Makalem neden onaylanmıyor?” sorusu sıkça sorulmaktadır. Çünkü bu kuralın ihmal edildiğine çok sık rastlamaktayız.

HANGİ MAKALELER ONAYLANMAZ?
Özgünlük tespiti için yararlanılan birkaç tarama yöntemiyle birlikte, yazıların internet üzerinde daha önce başka bir web adresinde paylaşılıp paylaşılmadığı görülmektedir.
Yazıların bütününe bakılmaksızın, her bir cümlesinin taratılmasıyla elde edilen özgünlük başarı oranının yüzde yüz olması gerekmektedir. Kelime sayısı, uzunluğu ve konusu ne olursa olsun mutlaka özgün makale özelliği taşıyor olması gerekir.
Aksi halde makaleler özgün olmadığı için onaylanmadan doğrudan silinecektir.
Kendiniz yazmış olsanız dahi ve kişisel blog veya sitenizde paylaşmış olsanız da, özgünlük testinden geçemeyen makaleler için aynı işlemler uygulanacaktır.

Yazılarınızın özgün olduğunu düşünseniz dahi, “Makalem neden onaylanmıyor?” diye sormamak için işinizi garantiye almak adına mutlaka yazılarınızı özgünlük kontrolünden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Buna rağmen yazılarınızın iptal edildiğine dair mesaj veya bildirim ile uyarı gelmişse site yöneticileriyle irtibata geçebilirsiniz.

One Comment »

  1. ahsen 27 Mayıs 2016 at 01:53 - Reply

    benim daha önce kendi web sitemden paylaştığım makaleleri satamaz mıyım yani

Leave A Response »