Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Makale Yazarı Yazarları Aranıyor

Destek 28 Ocak 2014 39

Makale Yazarı Yazarları Aranıyor

Makale Yazarı Yazarları Aranıyor.  Yeni bir iş sektörü haline gelen makale yazarlığı ve özgün makale yazarlığı, yazmayı ve araştırmayı sevenler için gelir kapısı oldu. Boş zamanlarında enerjimizi bedavaya başka sitelere ve forumlara harcamak yerine araştırma yaparak ve bilgi deneyimlerimizi 300-400 kelimelik makalelere dönüştürerek para kazanmak mümkün. Diğer bir gözle makale alacaklara baktığımızda, sitesi olanlar ve ya araştırma ödev yapmak zorunda olanlara özgün makale ve araştırmalar yaparak zaman kazansırmış olmaktayız.  Amacımız makale üretenle kullanacakları bir araya getirmektir.   Emimin ki bir çok yazar bu işten para ve paralar kazandı. Zaten sistemi kurma amacımız 3-4 sitemize aylık 200 makale alımı yapmaya başladığımızda  yazar başvurularının yüzlerce olduğunda anladık.  “Makale yazacak kişiler “ aranıyor diyerek bir makale yazdım ve diğer sitelerime ekledim 1 yılda 800 yazar başvuru yaptı.  1 Yılda makale yazdırmak için ise 200 site ve kişi başvurdu. Bu potansiyeli dikkate alarak bize başvuran yazar ve makale arayanları bir arada buluşturmak bir yazılım yazdırdık. Bu yazılımda sizlere yazar ve yazar araynaları bir araya getirdik.

Sistem nasıl çalışacak? Makale yazarları ve makale alımı yapacaklar içinde basit ve hızlı bir sistem oluşturduk. Sistem 2 şekilde çalışacaktır.

Makale Yazarı

Makale Yazarı

1-Makale yazarları siteye üye olup profilini çok detaylı bir şekilde dolduracaktır. Profilde referanslar, uzman olduğu konuları belirtecektir.  Makale satın alacak kişi ve siteler bu yazar listesine bakarak kendilerine uygun nitelikte yazar ile iletişe geçip makalelerini yazdıracaktır.

2- Makale yazarları yazdıkları makaleleri havuza ekleyecek, makale alacaklar bu havuzdan başlık ve anahtar kelimelerine göre makaleyi satın alabilecektir.

3- Ödeme sistemini otomatik yapmayı planlıyoruz.

4- Projeler için ekipte oluşturmak mümkün olacaktır.

Makale alımı yapacaklar içinde bir makale havuzu ve makale yazarı listesi olacağından farklı yazarlardan farklı konularda makale temin edebileceklerdir.

“Dürüst olan kazanır”.

Makale alacaklar ve makale yazarları sisteme üye olup bu hizmetlerden yararlanacaktır.

Hemen üye olun…     http://panel.iyimakale.com/

39 Comments »

 1. Birol Şahiner 28 Ocak 2014 at 10:40 - Reply

  En kısa zamanda buraya üye olacağım.
  Şimdilik kendimi anlattığım bir yazının linkini buraya koyuyorum.
  Herkese başarılar.
  http://www.belesreklam.com/site-blog/makale-yazari-birol-sahiner/

 2. Erdoğan Çınar 4 Nisan 2014 at 14:47 - Reply

  Merhaba;
  Lise mezunuyum. Mesleki olarak bulunduğum sektörde mecburi olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, okumayı, araştırmayı severim. Artık asıl olarak bu işi yapmak, yazı yazma konusundaki yeteneğimi para kazanmak için kullanmak istiyorum. Siyasi nedenlerden dolayı yaklaşık 11 yıl hapis yattım. Bu süreçte arkadaşlarla kendi aramızda ortaklaşa haftalık periyotla dergi çıkardık. Bu dergi için çok çeşitli alanlarda yüzlerce makale yazdım, editörlük yaptım. Özellikle güncel siyasi gelişmeler ilgi alanım. Ama konu itibariyle de takdir edersiniz ki netameli bir alan.Bunun yanında tarihsel konularda araştırmalar da ilgimi çekmiştir hep. Bilim teknoloji hep ilgimi çekti. Ancak bilgi birikimim bu alanda yazabilmek için yeterli değil. Kısaca şimdilik kendimle ilgili anlatacaklarım bunlar. İş tekliflerini bekliyorum. Tüm arkadaşlara başarılar ve işlerinizde kolaylıklar dilerim.

  • deniskhan 13 Ocak 2017 at 18:13 - Reply

   ben yavaş yavaş makale yazarı olmaya karar verdim . beni yönlendirirmisiniz.siden rica ediyorum

  • deniskhan 13 Ocak 2017 at 18:14 - Reply

   birşey sormak istiyorum niçin hapise girdiniz ?

 3. Pınar 28 Nisan 2014 at 11:46 - Reply

  Merhaba,

  35 yaşında, üniversite mezunu ve 1 kız çocuk annesiyim.Aktif olarak çalışmaktayım.Yazı yazmayı çok sevdiğim için uzun zamandır yazılarımı paylaşabileceğim bir fırsat arıyordum.

  En kısa zamanda irtibata geçebilmek dileklerimle…

 4. mehmet 4 Mayıs 2014 at 02:23 - Reply

  Yazı yazabilirim. Çeşitli sitelere yazıyorum.

 5. Ekrem Gültaş 12 Mayıs 2014 at 15:23 - Reply

  Ciddi ve profesyonel makaleler üretebilirim. İlginizi çekerse egultas@itu.edu.tr adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz. İyi Çalışmalar.

 6. mali 12 Mayıs 2014 at 22:18 - Reply

  merhaba,
  uzman yazar kadromuzla,
  100 kelimesi 1 tlden,
  özgün seo uyumlu makaleleriniz yazılır.

 7. NEBİYE 20 Mayıs 2014 at 12:55 - Reply

  yazarlık hakkında bilgi almak ve değerlendirmrk istiyorum

 8. muruvet 25 Mayıs 2014 at 23:48 - Reply

  Bloguma da göz atarsanız yazılarımda esprili bir dile sahibimdir. Hemen hemen her konuda yazabilirim. Güncel, gündelik yaşam, kadın erkek ilişkileri, astroloji, haberler, yemek tarifleri vb..
  Birçok konuya hakimim.

 9. grange 4 Haziran 2014 at 00:20 - Reply

  Merhaba,

  Yüksek lisans öğrencisiyim ayrıca tam zamanlı çalışıyorum. İngilizceye ileri derecede hakimim.
  İnsan kaynakları, finans, bankacılık ve ekonomi olmak üzere birçok konuda nitelikli makaleler yazıyorum.

 10. ersun 8 Temmuz 2014 at 15:45 - Reply

  İstanbul´da doğup büyümüş,üniversiteyi İSTANBULDA okumuş biri olarak İSTANBUL v semtleri veya futbol hakkında makaleler yazabilirim bu beni heyecanlandırıyor. BİR ŞANS FENA OLMAZDI

 11. Memnune Mert 11 Ağustos 2014 at 00:00 - Reply

  Sayın İlgililere,

  Resmi kurumların web sayfalarında yedi senedir haber metni ve makale yazmaktayım.Bu konudaki tecrübemi değerlendirmek istiyorum. Eğitim ve kültür konuları öncelikli olmak üzere, kitap takdim yazıları, ürün reklamları, yöresel yemekler ve talep edilen benzer konularda yazı yazabilirim.

 12. admin 20 Ağustos 2014 at 16:07 - Reply

  https://www.iyimakale.com/panel/ üye olup başlayabilirsiniz.

 13. radyoloji06 22 Eylül 2014 at 12:56 - Reply

  En kısa zamanda buraya makale yazacağım

 14. arian bulur 3 Kasım 2014 at 00:07 - Reply

  İçimde ki sesleri duymak ve duyurmak için yazmayı seviyorum düşünürseniz mail adresimdeyim….

 15. tolga zorlu 9 Aralık 2014 at 20:38 - Reply

  Merhaba ben tolga zorlu 16 yaşındayım yazdığım deneme ve şiirler çok bencildi ve çok iyi bir yeteneğim olduğu söylendi bana yardımcı olabilicek kişiler bu yoruma yanıt verirse çok sevinirim

  • tolga zorlu 9 Aralık 2014 at 20:39 - Reply

   Beğenildi yani

 16. Neo Ekonomist 10 Ocak 2015 at 06:51 - Reply

  Makale yazarlığının günden güne önemi artıyor ve artmaya da devam edecek gibi… Yazı için teşekkürler…

 17. şule 30 Ocak 2015 at 12:24 - Reply

  17 yaşında lise 3. sınıf öğrencisiyim.Öğrenci olmam yazılarımın gelişmemiş olacağı anlamına gelmez.Kalemime çok güvenirim .Tabi ki hatalarım var ama yazmak benim kendimi ifade etme şeklim olduğundan düşüncelerimi net olrak geçirebiliyorum.Hata yapma olasılığım azalıyor bu nedenle.Asla sırf yazmış olmak için yazmadım.Yazılarım tamamen içimden gelen dürüstçe yazılmış yazılardır.Benim yeteneğim bu.Kimisi güzel şarkı söyler kimisi güzel futbol oynar .Bende yazabiliyorum işte.Yazmadığım zaman içimin sıkıldığını patlayacak gibi olduğumu hissedeyorum.Tıpkı canı yanan bir inasanın ağladığı gibi…
  Şimdi ise nasıl yazdığımı herkes görsün istitorum.İnsanlar düşüncelerimi okusun,övsün ya da eleştirsin.Yazdıklarımı kendi kendime okuyup bir karara varmayayım.Bu yüzden bir şans istiyorum.

  • Retta 6 Mart 2015 at 06:45 - Reply

   It’s a relief to find soneome who can explain things so well

 18. makale yazarı 14 Şubat 2015 at 22:36 - Reply

  Makale Yazarlığına başlamak için panel girişini nereden yapacağız

 19. Ebubekir 15 Mart 2015 at 00:48 - Reply

  Herkes gibi bende:)Kısa yoldan Köşeyi döneyim.az iş çok para.fikir bu olunca etrafta Çakal kaynıyor.on kg bal 100 tl ye veriliyor.popüler telefonlar aksesuar fiyatına satılıyor..çok çalışayım “Hakkımı kazanayım “olsaydık.ne o şekerler ziyan olup bal yapılır ne de o telefon parçaları kullanılması zor olan bir telefon haline getirilirdi.bilirlerdi ki kısa yoldan amaca varmak bu toplumda yok.bizim bu ürünler bu memlekette satmaz.Asıl meseleye gelmedim değil mi?çoğu insan gibi bende para kazanabileceğim ekstra bi iş düşünüyorum.hedefim kitap yazmaktı ama Çin seddi bile Ufacık taşlarla yapılmış.ne bitirdiğim bir üniversite var ne de yazmakta bağlı olabileceğim tek bir konu.futbol Yazısı demeyin de ne derseniz deyin.

 20. Şeker Portakalı 19 Nisan 2015 at 17:35 - Reply

  Kendimi yazarlık konusunda eğitiyorum ve bunu da herkesle paylaşmak isterim birde üstüne para veriyorusunuz ilgimi çekti teşekkür ederim

 21. sengul 1 Mayıs 2015 at 22:32 - Reply

  Emek verip bu emegin karsiligini almak isterim. Son zamanlarda makale ve kose yazarligina takilmis durumdayim. Sadece istemek yetmiyor oyleyse bir yerden baslamak lazim 🙂

 22. asuman 3 Mayıs 2015 at 14:16 - Reply

  Türkçe öğretmeniyim, makale konusunda deneyimim var ihtiyacınız olursa mail adresimden ulaşabilirsiniz.

 23. glshcmr 5 Temmuz 2015 at 01:56 - Reply

  uzun zamandır makale yazarlığı yapıyorum ve yerel gazetelerde köşe yzarlığı yaptım. Siteye iye olmada sorun oluştu. Dönüş yaparsanız sevinirim

 24. Selim Han 16 Temmuz 2015 at 00:44 - Reply

  Çeşitli dergilere yazı hazırlar ve radyo programları sunarım.
  İhtiyacınızı belirleyin, sizin için ne yapabilirim bir araştırayım; 48 saat içinde cevap alırsınız.

 25. Zeynep Meyra 6 Kasım 2015 at 00:02 - Reply

  Merhabalar! Günlerdir böyle bir ilan arıyordum,gerçekten arıyordum ama,tesadüfen geldi,açtım. Para filan da istemiyorum,sadece yazmak istiyorum! Bir köşede “Köşe Yazıları” kısmında adım olsun,okusunlar istiyorum. Benim hedefim ne çok eski Türkçe dili kullanmak,ne de sokak dili kullanmak. Arasını bulmak için çabalıyorum. Çok sıkmayacak, ama dil kurallarına da uyacak bir yazı olsun istiyorum. Şuan aslında o kadar doluyum ki,yazı yazmamın nedeni de bu. Çok yoğunken,yada üzgünken -sıkıntıdayken- bana sadece yazı yazmak işe yarıyor ve komik şeyler de ortaya çıkıyor doğrusu! Umarım adil olur,sağlıcakla kalın. İyi günler! 🙂

 26. ahmet 25 Aralık 2015 at 20:29 - Reply

  ben blog yazarı olmak istiyorum yaşım genç olsada olgun fikirlerimle renk katmayı düşünüyorum yaşım 16

 27. SİMRA 11 Ocak 2016 at 10:11 - Reply

  Evde boş vakitlerimi değerlendirmek için bu işe başlamak istiyorum. Sevdiğim bir işle hem zamanımı değerlendirmek hem de bu işle para kazanmak istiyorum. Makale yazdırmak isteyen olursa haber bekliyorum.

 28. altın yatırımı 29 Ocak 2016 at 10:49 - Reply

  Selamlar, gram altın yatırımı ile ilgili amatör yatırımcıları bilgilendirecek yazılar yazabilirim…

 29. Muhammed Arslan 20 Mayıs 2016 at 02:42 - Reply

  Makalelerinizi büyük bir titizlikle kendi siteme yazdığımı varsayarak yazacağım konusunda son derece rahat olabilirsiniz.Verilen tarihi geçirmeden teslim edilirir.

 30. PINAR YAŞAR 21 Ağustos 2016 at 18:59 - Reply

  merhabalar;
  ev hanımıyım.bilgisayar başında hayli vakit geçiriyorum.
  edebiyat mezunuyum yazmayı seviyorum.

  bu sebeple her konuda yazılar yazarak paylaşımları sitenizde yazarak kazan olarak değerlendirmek istiyorum.
  Bilgilerinizi rica ederim

 31. remzıye yalcın 17 Mayıs 2017 at 23:12 - Reply

  lıse okuyorum bır takvim yaprağını bile okumadan atmam her türlü makale yazarım senaryo siir sarkı sözü fıkra yetenekliyim ulasırsanız kazanırsınız sevgıler

 32. Sevde Merve kaya 7 Temmuz 2017 at 11:07 - Reply

  Daha öğrenciyim… Yazarlık hakkında bir birikimimde yok. Ama elimden tutan bir işveren yada bence daha hoş bir tabirle ” imkansunar” ile birlikte ” yeni bir soluk” teneffüs etmeye muhtaç bir çok insana hitap edebilmeyi isterdim.

 33. ozge cakir 8 Ağustos 2017 at 15:29 - Reply

  Merhaba ben Ozge,

  Iletisim faultesi mezunu, 25 yasinda,sanat ve yemek duskunu bir gezginim. Uzun yillardir sevimli bir ada ulkesi olan Malta’da yasiyor ve mumkun oldugunca cok seyahat ediyorum. Turk, Fransiz,Malta ve Italyan mutfaklarina hakimim.Ustelik kendime ait bir yemek blogum var. Seyahat, sanat, yemek ve farkli konulardaki fikirlrimi merak ediyorsaniz bana ulasin.

  Tesekkurler^^

 34. Emel 13 Ekim 2017 at 15:41 - Reply

  İyi günler. Deneyimli makale yazariyim. 100 kelimeyi nekadar fiyata ücretlendiriyorsunuz acaba

  • Destek 9 Aralık 2017 at 04:06 - Reply

   Merhabalar, 2017-2018 yılında 100 Kelime 1,20 TL geçerlidir.

   Diğer soru ve problemlerinize yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

   Saygılarımla,

Leave A Response »