Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

MAKALE SİPARİŞLERİ

Destek 14 Aralık 2015 0

Makale satışında sürekli hazır makale ve “Makale siparişleri” olmak üzere iki kavramdan söz ederken, bunlara dair bir fikrinizin olup olmadığını hiç düşündünüz mü?
İşte şimdi size bu yazımızda her ikisinin arasında ne gibi farklar olduğuna, avantajlarına ve dezavantajlarına değineceğiz.

53212

MAKALE SİPARİŞLERİ

Öncelikle İyimakale platformunun sistemine göre hazır makalelerin özelliklerini belirterek devam ediyoruz.
Hazır makale üyelerin istekleri doğrultusunda belirleyecekleri başlıkları ve içerikleri taşımaktadır.
Özgün makale olması şartıyla ve Türkçe yazım kurallarına uygun olması halinde sisteme hazır makale olarak girilen tüm yazılar, gerekli testlerden geçtikten sonra onaylanmaktadır.
Kategorilerine göre hazırlanan başlıklar, makale alımı yapan kişilerin dikkatini çekene dek, yazarlar tarafından silinmedikçe sistemde kalmaktadır.
Her 100 kelime için 1 TL’den fiyat biçilerek, satılması halinde belirli bir kısmının site tarafından kesilmesi şartıyla, kalan tutarlar makale yazarlarının hesaplarına aktarılmaktadır.
Hazır makalelerde başlıklar, alt başlıklar veya anahtar kelimeler yazarın isteğine göre düzenlenmektedir.
Bu nedenle alıcının dikkatini çekmek için daha çarpıcı başlıkların seçilmesi ve açıklama bölümünde yazıyla ilgili detaylı bilginin verilmesi oldukça önemlidir.
Şimdi gelelim aynı hususlarda makale siparişleri için şartlar ne şekilde değişmektedir?
Makale siparişleri için seçilecek başlıklar, konu ve anahtar kelime gibi diğer detaylar yazar tarafından değil, siparişi veren yani makale alımı yapacak kişi tarafından belirlenmektedir.
Makaleyi alacak olan kişi İyimakale platformu üzerinden ilgili bölümleri takip ederek, istediği herhangi bir veya birden fazla konuyla ilgili sipariş oluşturabilmektedir.
Konu sayıları birden fazla olabileceği gibi, aynı konuda da çok sayıda makale talebinde bulunabilmektedir.
Ancak makale için istenen kelime sayıları, toplu makale siparişlerinde aynı kalmaktadır. Farklı kelime sayıları için birden fazla sipariş açması gerekir.
Yani kısaca özetleyecek olursak, 100 kelimelik bir makale için açılacak olan başlıkta 2 tane makale istenmişse, bu durumda talep edeceğiniz en uygun fiyat 100×2 şeklinde hesaplanmaktadır.
Ancak siz her 100 kelimeyi 1 TL yazmak yerine, 0,90 kuruşa kadar düşük fiyattan verebilmektesiniz. Tabii ki bunun tam tersini de düşünebilirsiniz. Vereceğiniz fiyatlar 2 TL’nin de üzerinde olabilecektir.
Kısacası, makale siparişlerinde fiyatların belirlenmesi makale yazarı olan kişilerin insiyatifine göre artmakta veya azalmaktadır.
Hazır makalede sabit kalan bu tutarı, emek sömürüsüne girmeyecek bir tutara çekebilir veya alıcı pek hoşlanmayacak olsa da, daha yüksek bir miktarı teklif edebilirsiniz.

Makale siparişleri için ayrıca bilmeniz gereken bir husus da, belirlenen sürelerde yazılması gerektiğidir.
Siparişi açan kişinin kaç gün içerisinde yazıyı teslim almak istediğini belirten bir bölüm bulunmaktadır.
Siparişi verirken bu süreyle aynı, daha az veya daha çok günde yazacağınızı belirtebilirsiniz.
Önemli olan eğer teklifiniz kabul edilirse, sizin ne kadar sürede yazacağınızı taahhüt ettiğinizdir.

Leave A Response »