Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Makale Al

Destek 26 Ocak 2014 1

Makale Al

Makale Al, Makale işinde 3 yılım ve 7-8 yıldır 3-4 site üzerinde kendi özgün makalelerimi yazmaktayım. Lakin 1 yıl önce açtığım 2-3 sitede kendime 3-4 iyi yazar bulup özgün organik makale yazdırmak için ücretli makale yazarları aranıyor adlı makaleyi yazdım. Dedim ki fazla kişi başvurmaz 3-4 tane yazar bulsam ve birlikte çalışsam yeter. 1 yılda 650 yazar başvurusu oldu ve yetişemez oldum. En az 100 yazar ile çalıştım, ama geriye kalan yazarlarla çalışamadım. Vakit  ve sistem yoktu, şimdi sistemi kurduk ve 650 yazarımız sizlere makale yazıyor ve yazacaktır.

2 Sistem üzerinden makale satın alabileceksiniz;

1.Yazarlarımızın yazıp kategoriler halinde eklediği makale havuzundan direkt beğendiğiniz makaleleri alacaksınız.

2. Makale yazarlarımızın listesinden sizlerin istediği makale konularına ve tecrübelerine sahip yazarla iletişime geçip makale satın alabileceksiniz.

Tek yapmanız gereken sisteme üye olup hazır makale satın almak veya istediğiniz yazarlarla iletişime geçip istediğiniz konuda özgün makale araştırma yazı yazdırmak olacaktır.

Makale Al

Makale Al

İnternetteki sitenizin veya ürünlerinizin arama motorlarında üstte çıkmasını istiyorsanız özgün makalelere ihtiyacınızın olacağını unutmayınız. Bu ayakkabı hakkında 100 kelimelik bir makale tanıtım tarzında yazınız arama motorları için çok önemlidir.  İnternetin gücünü düşündüğümüzde özgün içerik ve kendinizi ürününüzü hem arama motorlarına hemde müşteriye detaylıca aktarmak çok önemlidir.

Örnek 1; Şişlide oto yıkama işi yapıyorusunuz ve oto yıkama ile ilgili özgün düzenli makaleleri sitenize eklerseniz zamanla özgün içerikle google üst sıralara çıkabilirsiniz.

Örnek 2; Benim gördüğüm ayakkabı sitelerinde ayakkabıyı tanıtan hiçbir yazı yok sadece kodu ve fiyatı yazıyor.  Bu ayakkabı modeli hakkında güzel bir 150 kelimelik tanıtım makalesi olması arama motorlarında üst sıralara çıkmanızda yardımcı olacaktır.

Makale al, sisteme üye ol al..

Sistem aktif oldu istesiğiniz kadar makale satın alabilirsiniz tıkla üye ol hemen al http://panel.iyimakale.com/kayit  Hazır Özgün Makalelerle site içeriğinizi doldurabilirsiniz.

One Comment »

  1. Birol Şahiner 27 Ocak 2014 at 09:38 - Reply

    Çabalarınız için sizi kutluyorum.
    Eminim bu site büyük bir ihtiyacı karşılayacaktır.
    Bu siteyi yönetenlere de yazarlarına da başarılar.

Leave A Response »