Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

İnternetten Para Kazanma Yolları

Destek 18 Aralık 2014 3

İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternetten Para Kazanma Yolları yöntemleri hakkında bilgiler. Artık reel dünyada değil, sanal dünyada yaşar hale geldik. Çoğu işimizi bilgisayardan ve internetten gerçekleştiriyoruz. Kitap okumak yerine e-book okur hale geldik. Durum hal böyleyken para kazanmak da sanal dünya için geçerli olmaya başladı. Özellikle öğrenciler ya da full time çalıştığı işten yeterli parayı kazanamayanlar için muhteşem bir fırsat halini alıyor. Bazılarımız artık günün 2/3’ünü internette ya da bilgisayar başında geçiriyor. Bunu kazanca çevirmek, çok da zor değil. Nasıl mı?

Bunların başında bildiğiniz alışveriş siteleri gelmekte. Sattığınız ürünleri internetten de satışa sunarak ekstra gelir elde edebilirsiniz.

Eğer bir google hesabınız var ve bir bloga sahipseniz Google Adsense üyeliğiyle de para kazanabilirsiniz. Bunun için blogunuzun bir derece popüler olması, sizin blogunuzda yayınlacak reklamların çok kişiye ulaşmasını sağlamak için gereklidir. Reklamlar blogunuzda yayınlandıktan sonra siz de para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, blogunuzu zenginleştirmeniz.

İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternetten Para Kazanma Yolları

Girdiğiniz çoğu sitede illaki gördüğünüz bir diğer seçenek de anket doldurmak, olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bu işten kaçınmanız, zamanınızın boşuna gitmemesini sağlayacaktır. Çünkü bu seçenekte kandırılma durumunun olasılığı çok yüksektir.

Ayrıca kendi becerilerinize ve sahip olduğunuz bilgilere doğru orantılı olarak da para kazanabilirsiniz. Bu tarz işler size freelance olanağı sunmaktadır. Yani gün boyu belli bir saat çalışmak zorunda değilsiniz, bir nevi kendi işinizin patronusunuz diyebiliriz. Çalışma için ayırdığınız zamanı kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Bu iş imkanının bir çok dalı bulunmaktadır. Eğer logo, afiş hazırlama benzeri bir yeteneğiniz varsa buna bağlı olarak verilen işlerde çalışarak orta derecede para kazanabilirsiniz. Tercümanlık yaparak da para kazanabilmektesiniz. Her dilde aranan tercümanlara verilen ücretler, işin boyutuna, kelime sayısına göre değişmektedir. Web sitesi tasarlayarak da yüksek paralar kazanabilirsiniz. Hatta çok bir beceriye gerek duymaksızın sadece yazarak da para kazanabilirsiniz. Bu veya bu tarz yazılar yazarak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bir çok makale yazarı arayan insanlar tarafından tutulursunuz ve çok yüksek olmayan miktarlarda ekstra para kazanabilir ya da bu işi düzenli olarak yapıp, evde mesai yapar gibi yaparsanız orta derecede (1500 tl) düzenli bir maaş da kazanabilirsiniz.

3 Comments »

  1. Birkan Uğur SARI 17 Ocak 2016 at 10:06 - Reply

    Faydalı bir makale olmuş teşekkürler 🙂

  2. tahsin karasoy 23 Eylül 2016 at 01:31 - Reply

    bence internette en güzel para kazanma yöntemi youtubedir. orjinal kaliteli bir kamera alıp kedi köpek çekerek bile çok kazanç sağlıyabilirsiniz. Makalenizin bir çok kişiye yardımı olacağını düşünüyorum. Elinize sağlık.

  3. ihsan 30 Nisan 2017 at 00:16 - Reply

    blog yaptım ama temada sıkışıp kaldım soracaklarım var yardımcı olur musunuz?

Leave A Response »