Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

İNTERNETTEN MAKALE YAZARAK KAZAN

Destek 29 Kasım 2015 2

İnsanların giyim, dekor, kişisel bakım konularına özen göstermesiyle giderek artan ihtiyaçları nedeniyle ek iş arayışına girmeleri karşılarına “İNTERNETTEN MAKALE YAZARAK KAZAN” başlığımızı çıkaracaktır.

Bu yazımızı okuduktan sonra, günlük hayatınızda bir işiniz ve makamınız olsun olmasın, öğrenciyseniz veya ev hanımıysanız, buna rağmen internetten kazanç sağlamak istiyorsanız nasıl makale yazarlığı yapabileceğinize dair detaylı bilgilere sahip olabileceksiniz.
Sürekli araştırmayı, okumayı ve yazmayı seven kişiler, imkanlarının bulunması halinde akıllarına takılan her türlü soruya cevabı internet üzerinden aramaktadırlar.
Eğer siz de bu insanlar biriyseniz, karşınıza çıkan her yazının makale niteliğinde olduğunun farkındasınız demektir.
Sağlık, iş, yemek, bebek sağlığı ve kişisel bakım veya herhangi bir ürünle ilgili tanıtımlar gibi konularda yaptığınız arayışlarınızda karşınıza çıkan ve sizi sıkmadan istediğiniz bilgiyi aldığınız yazılar gerçek makale niteliğindedir.
Sizler de yapacağınız araştırmaların neticesinde elde edeceğiniz bilgileri veya deneyimlerinizi internet ortamında satırlara dökerek para kazanabilirsiniz.

NW62dO

İNTERNETTEN MAKALE YAZARAK KAZAN

MAKALE YAZMAYA NEREDEN BAŞLAMALIYIM?
Öncelikle kendinize güvenilir bir makale sistemi platformu bulabilirsiniz. Şuan bulunduğunuz İyimakale platformu, bu görevi aşırı kaliteli bir biçimde yerine getirmekte olan bir sitedir.
Üye olduktan sonra makale yazarlığı başvurunuzun onaylanmasının ardından hemen yazmaya ve internetten makale yazarak kazanmaya başlayabilirsiniz.
İyimakale sitemiz üzerinde iki tür makale satışı yapılabilmektedir. Birincisi hazır makale olarak adlandırılmaktadır. Bu tür makale için makale alımı yapmak isteyen kişilerin gözüne çarpan başlıklarınızı almanızı beklemeniz gerekmektedir.
Makaleniz ile ilgili kelime sayısı, anahtar kelimeler ve başlıkları seçerken kendinizi, yazınızı alacak ve okuyacak olan kişilerin yerine koyarak empati yapmayı ve yazınızı okuduğunuzda kendinize yeterli olup olmadığı ile ilgili sorular sormayı unutmayın.

İkincisi ise sipariş ile makale satmaktır. Sipariş ile makaleler, makale alımı yapan kişiler tarafından ilgili bölüme açılan başlıklardan oluşmaktadır. Bu tür makalede, makaleyi alacak olan kişinin adeti, başlığı, anahtar kelimeleri, kelime sayısını talep etme hakkı vardır.

MAKALE ÖZGÜNLÜĞÜ NEDİR?
Ancak internetten makale yazarak kazanmanız için, hangi türde olursa olsun yazılarınızdan özgünlük konusunda mutlaka yüzde yüz başarılı sonuç almanız gerekmektedir.
Çeşitli sitelerde yapılan özgün makale kontrolleri, yazınızın daha önce başka hiçbir sitede bulunmadığına dair sonuçları göstermektedir.
Böylece kopya içeriklerin elenmesi sağlanarak ve emek hırsızlığının önüne geçilmektedir. Bunun yapılmasının bir sebebi daha vardır.
Google üzerinde sitesindeki yazılarla üst sıralara çıkmaya çalışan kişiler tarafından alınan yazılarınızın, kopya içerik olması halinde çöpten farkı yoktur.
Bu nedenle site yöneticileri tarafından onaylanmadan önce makaleleriniz mutlaka özgünlük kontrolünden geçirilmektedir.
Aynı şekilde, gerçek bir makale olabilmesi için yazılarda Türkçe imla kurallarının ve anlam bütünlüğünün sağlanmış olmasına özen gösterilmelidir.

MAKALE ÜCRETLENDİRİLMESİ NASIL YAPILMAKTADIR?
Her 100 kelimesi 1 TL olarak kabul edilen yazılarınızdan, platform tarafından sembolik bir kesinti yapılmaktadır. Geri kalan miktarlar site üzerindeki hesabınıza kredi olarak yüklenmektedir. Talep edilmesi halinde Paypal veya Banka hesaplarına aktarımı yapılan tutarlarınızdan hiçbir kesinti yapılmamaktadır.
Detaylı bilgi için profilinizde  bulunan Kazançlarım sekmesini inceleyebilirsiniz.

2 Comments »

  1. halise sabah 12 Aralık 2015 at 23:07 - Reply

    Felsefe grubu öğretmeniyim makale yazarlığı yapmak istiyorum.Sistemle ilgili ayrıntılı bilgi almak ve uygunsa sizinle çalışmak istiyorum. Teşekkürler.

  2. Rutil BİLGİNER 7 Kasım 2016 at 16:50 - Reply

    yazarlık için yazamak düşüncelerede yeni bir çığır açmaktır düşünülmemiş bir düşünceyi bulmaktır…

Leave A Response »