Zamanında teslim edilmedi
emirhan1

Konu Sayısı: 1
Zamanında teslim edilmedi
6 yıl önce
Bugün öğlene kadar yetiştirmem gereken makaleler yetişmedi,
İlan Başlığı: Zeka Filmleri "24.05.2018 13:57" ye kadar süresi vardı ancak süre geçti ve ben yetiştiremedim, nasıl bir yol izlememiz gerekecek şimdi?
dilaaaa

Konu Sayısı: 2
6 yıl önce
alıcıdan ek süre iste ona danış
emirhan1

Konu Sayısı: 1
6 yıl önce
@dilaaaa bana makaleler gelmedigi icin ben siteyi teslim edemedim bugun ondan bahsediyorum, ben aliciyim teklif veren kisi makaleleri gondermedi.
KurşunKalem

Konu Sayısı: 11
6 yıl önce
Merhaba,
İsterseniz makale yazarına ulaşabilir ve bir süre daha zaman verebilirsiniz. Eğer bunu tercih etmiyorsanız, siparişinizi iptal edebilirsiniz ve yeniden bir sipariş açarak, başka bir yazarla çalışabilirsiniz. Sipariş iptali ile ilgili bilgi almak ve konuyu ulaştırmak için, sitenin üst kısmındaki destek sekmesinden yönetim ile iletişime geçmeniz doğru olur.

Ancak anladığım kadarıyla, sizin de makaleleri süresinde ulaştırmanız gereken bir platform bulunuyor. Bu durumda zorda kaldığınızı görüyorum. Umarım bu yeniden başınıza gelmez. :(
Bu mesaj KurşunKalem tarafından 24.05.2018 20:21:54 tarihinde değiştirildi. Sebep:Birkaç açıklayıcı cümle daha eklendi.
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
6 yıl önce
Merhabalar,

konuyla ilgili tarafınıza dönüş yapıldı. Talebiniz doğrultusundan işlem yapılacaktır.

Saygılarımla, 
Yanıt Yaz