Yeni Yıla Özel Çekiliş!
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
5 yıl önce
@Kalemindunyasi  olanlardan takip etmeniz yeterlidir :) 

@
DuygusuzAdam teşekkürler, bol şans. 
Kalemindunyasi

Konu Sayısı: 0
5 yıl önce
Tekrar teşekkür ederim bilgilendirme için :) Takipteyim ve yazılarımı da eklediğimi belirtmek isterim.
umitsancakli

Konu Sayısı: 3
5 yıl önce
Eğer eklediğimiz makaleler satılırsa, eklediğimiz nasıl anlaşılacak? Ve diyelim ki 5 tane ekledim. Konuya her eklediğimde belirtmem gerekiyor değil mi 5 kere?
umitsancakli

Konu Sayısı: 3
5 yıl önce
Hesapların hepsini takip ettim ve teknoloji kategorisine 1 makale ekledim.
msezen

5 yıl önce
Takip işlemini gerçekleştirdim ve teknoloji kategorisine 1 tane hazır makale ekledim. Herkese iyi şanslar dilerim.
ertugrulcaglar

5 yıl önce
makale ekledim, sosyal medyadan takipteyim :)
KurşunKalem

Konu Sayısı: 11
5 yıl önce
Merhaba,
Tüm topluluk sayfalarını takibe aldım. İlk makalemi de teknoloji kategorisinden ekledim. Beş taneye kadar eklemeyi düşünüyorum. Ekledikçe bilgi vereceğim.
KurşunKalem

Konu Sayısı: 11
5 yıl önce
İkinci makalemi de teknoloji kategorisinden ekledim. Üç tane daha ekleyeceğim ve ekledikçe bilgi vermeye devam edeceğim.
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
5 yıl önce
Yazarlık başvurusu onaylanmış henüz içerik eklememiş yazarların bu konuya önem göstermesi gerekmektedir. Pasif hesaplar yılbaşında kapatılacaktır. 

Katılım sağlayan arkadaşlara teşekkürler liste güncellenmiştir. 
papatyam

Konu Sayısı: 2
5 yıl önce
Admin ben etkinlik başlar başlamaz sosyal medya üzerinde takibe başladım ve toplamda 5 makale ekledim. Ancak onaylayan siz olduğunuz için hangi kategorilerde makale yazdığımı hiç yazmadım. Şu an arkadaşların bu konu hakkında yazdığını görünce ben de yazmak istedim. Tatil-seyahat 1 adet, Kripto para 1 adet, Onedio İçerik 2 adet ve teknoloji 1 adet toplamda 5 adet makale yazdım. Ancak makalelerimin bazısı satıldı. Tekrar bu konularda makale yazmam gerekiyor mu acaba?
Yanıt Yaz