Siparişlere Yapılan Yorumlar Hakkında
karamurat

Konu Sayısı: 1
Siparişlere Yapılan Yorumlar Hakkında
5 yıl önce
Merhaba,
Yıllardır İyi Makale ailesinin bir üyesi olarak keyifle bu platformda makale yazmaktayım. Yüzlerce sipariş tamamladım ve hazır makale yazdım. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bu işi maddi bir ihtiyaç gereksinimi için yapmıyorum. Çok beğendiğim bu platformun büyümesi ve yeni yazar arkadaşların ve maddi ihtiyacı olanların önüne geçmemek adına her siparişe teklif vermiyorum. Siparişler için alıcı arkadaşların yorum yapmalarını ise yine kalitenin artması adına olumlu buluyorum ancak yorum yaparken alıcı arkadaşların adil olma adına daha dikkatli davranmaları gerektiğini düşünüyorum. Bir günlük bir sipariş açan alıcının, daha sipariş tamamlanma süresine saatler kala siparişi tamamlanmadığı gerekçesiyle iptal etmesini (başka bir nedenle iptal edebilir, site kuralları geçerlidir), üzerine sipariş için "Zaman Çalma" gibi olumsuz bir yorum yapma hakkının olmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu kadar fevri davranılmamasını, yorum yaparken daha dikkatli davranılmasını herkesten önemle rica ediyorum. Bu platformun en beğendiğim özelliği, sevgi ve saygı çerçevesi. İnanın böyle durumlar yazar arkadaşların siparişlere teklif verme arzusunu azaltmaktadır.
Saygılarımla.
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
5 yıl önce
Merhabalar,
@karamurat yapılan yorum incelenerek yayından kaldırılmıştır.
Sizlerde haksız yapıldığına inandığınız yorumları destek birimimize iletebilirsiniz.
Çalışmalarınızda başarılar dileriz.
karamurat

Konu Sayısı: 1
5 yıl önce
İlgi gösterip en kısa sürede dönüş yaparak yardımcı olduğunuz ve sorunu çözdüğünüz için çok teşekkürler. İyi Makale ailesinin bir üyesi olmaktan ve burada yazı yazmaktan son derece memnunum. Herkese kolaylıklar ve bol kazançlar dilerim.
Yanıt Yaz