resim yükleme
msenel

Konu Sayısı: 17
resim yükleme
6 yıl önce
makaleye resim yüklemesi yapamıyorum sitede bir sıkıntımı var. word den yapıştır dediğimde resim yeri belli oluyordu şimdi görünmüyor. https://hizliresim.com sitesinde de yükleme yapıldığında resimler görünmüyor
Beratt

Konu Sayısı: 0
6 yıl önce
Daha önce sıkıntı olur diye hiç makaleye resim eklemedim ama şu uploud sitesi daha sorunsuz çalışıyor bunu deneyin: https://resmim.net
msenel

6 yıl önce
bizim sistemde de sıkıntı var yazıyı wordden yapıştır dedikten sonrada resimleri almıyor
msenel

6 yıl önce
daha öncede wordde taslak olarak resimlerle beraber yapıştırdığımda resimlerin yeri belli olup üzerine tıklayarak resimleri yapıştırıyordum ancak şimdi hiç resimleri yapıştıramıyorum
Beratt

6 yıl önce
Bildiğim kadarıyla makale gönderirken oradaki araçlardan resim ekleme yapılıyor. resim link ile ekleniyor diye biliyorum
Bu mesaj Beratt tarafından 20.06.2018 22:04:24 tarihinde değiştirildi.
KurşunKalem

Konu Sayısı: 11
6 yıl önce
Merhaba, şu anda o sorun düzeltilmiş sanırım. Ben de aynı sıkıntı ile karşılaştım. Dün farklı bir upload sitesinden faydalandım. Ancak şu an sorun düzeltilmiş görünüyor.
Beratt

6 yıl önce
Ben de bugün gönderdiğim makaleme resim ekledim sorun çıkmadı.
msenel

6 yıl önce
evet düzeldi bir müddet  yükleme yapamadığım için bu konuyu açmıştım
alikatman

4 yıl önce
Merhabalar. Arkadaşlar. Makalelerimizi direkt olarak bilgisayardan yükmele seçeneği getirilirse iyi olmaz mı? Bence süper olur. Zira makalelere resim yüklemek burada zaman alıyor. Resimli hazırladığımız makalelerimizi direkt göndermenin yolu bizlere tanınmalı diye düşünüyorum. Herkese bol iyi günler diliyorum. 
Zeyna

4 yıl önce
Ben de aynı kategorideki birden fazla makalenin, tek tuşla yüklenmesini sağlayan bir sistem/kodlama getirilmesini isterdim. İnşallah mümkün olur. Resim konusu bende de sorunlu çünkü makaleye resim eklediğimde "site bulunamadı" diyor.  Ama sadece yazı eklediğimde süper hızlı şekilde yükleme yapıyor.   
Bu mesaj Zeyna tarafından 30.05.2020 01:06:53 tarihinde değiştirildi.
Yanıt Yaz