ÖNEMLİDİR ● Multi Üyelik
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
ÖNEMLİDİR ● Multi Üyelik
6 yıl önce
Merhaba Arkadaşlar,

Tüm hesaplar üzerine yaptığımız incelemelerde özellikle eskiden hesabı kapatılan daha sonra sisteme yine kayıt olan üyelerin olduğunu görmekteyim.

En yakın örneğini bugün bir üye de yaşadık. Hyat, isimli üyenin sisteme defalarca farklı üyeliklerle kayıt olduğunu ve insanları rahatsız ederek, deneme makale adı altında ücretsiz makale temin etmeye çalışması , sisteme kopya makale eklemeye çalışmak ve daha bir çok sebepten dolayı yasakladık. Son üyeliği (svdick)

Sistemi devir aldığımız günden beri daha iyi yerlere gelmesini sağlamak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına geliştirmeye ve bir takım kurallar getirmeye devam ediyoruz. 

Sizlerden bu aşama da istediğimiz özellikle eski yazarlarımızın varsa eski üyeliklerini bize bildirmesi, ilerleyen günlerde sıkıntı yaşamaması adına gerekli düzenlemeleri yapmamızı sağlaması rica olunur.
Destek kısmından bana ulaşabilirsiniz.

Not:
Kapama falan yapmayacağız yeni hesabınızı sadece eski hesabınız varsa onunla yeni hesabınızı birleştirip tek hesap haline getireceğiz :)

Saygılarımla,
Bu mesaj iyimakale tarafından 27.03.2018 20:06:28 tarihinde değiştirildi. Sebep:İmla
sultana34

Konu Sayısı: 3
6 yıl önce
Bizim IP üzerinden iki farklı hesap var. Birisi bana diğer eşime ait, sorun olacağını sanmıyorum hesabını makale gerekli oldukça kullanır. Fakat yine de bildirmemi ister misiniz ?
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
6 yıl önce
Tabi ki sizin vesileniz ile onu da belirtmiş olalım. Aynı adresten ve IP den ortak kullandığınız bir alandan giriş yapan kullanıcılarda bu konu altından belirtirse iyi olur.
sultana34

Konu Sayısı: 3
6 yıl önce
Tabi ilk adımı ben atayım öyle ise. Diğer hesabın adı : Emozangi dir, 
Sevilgulce

Konu Sayısı: 0
6 yıl önce
Özel mesaj gönderilmiştir
SecretPort

Konu Sayısı: 6
6 yıl önce
Bu konuda yönetimin yaklaşımını çok yapıcı buldum. 
Çoklu üyelikler  sıkıntı yaşamadan birleştirebilmekte. Daha sonradan sıkıntı yaşandığında
bu duyurunun hatırlatılacağını ve siteden uzaklaştırılanların mazeret öne süremeyeceği çok açık.
Yardımlarınız için sonsuz teşekkürler.
Moderatör

Konu Sayısı: 20
6 yıl önce
@SecretPort teşekkürler evet ileride sorun yaşanmaması adına önemli bir konu.

Gözden kaçan görmeyen yazarlarımız için konuyu güncellemekte fayda var...
Yanıt Yaz