Ödeme Hk. (İçinde Şüphe Olanlar Buraya)
ugurozbek

Konu Sayısı: 7
Ödeme Hk. (İçinde Şüphe Olanlar Buraya)
2 hafta önce
Selam dostlar,
yaklaşık 2 hafta da hiçbir makale sitesinde kazanamayacağım geliri elde ettim. Çoğu makale sitesi ücretleri eksik veya hiç yatırmaz, hatta öyle ki paranızı çekmeye çalıştığınız da illaki bir mahnaları olur. Bu konuda İyimakale'den asla ama asla şüpheniz olmasın. Çarşamba 1'de param banka hesabıma sıkıntısız bir şekil de yüklendi. 77.62 TL olarak küsüratlı yapılan ödeme talebimdeki 62 Kuruş dahi hesabıma yeniden yüklendi.  Bu geniş çaplı hizmet ve müşteri memnuniyeti için İyimakale yöneticilerine çok teşekkür ederim. Şüphesi olan arkadaşlar bu yorumumu okursa iyi olur. 
Herkese bol kazançlar...

Bu mesaj ugurozbek tarafından 07.11.2018 17:53:08 tarihinde değiştirildi.
Zynp35

Konu Sayısı: 0
2 hafta önce
Bende dışarı çok sorun yaşadım ama bu platformda bu konuda hiç sıkıntı yaşamadım.

Tüm yönetime sizin aracılığınızla teşekkür ederim. 
Alperen14

Konu Sayısı: 1
2 hafta önce

3660 TL

YAPILMIŞ ÖDEMELER

Başka söze gerek yok...
hayalss

Konu Sayısı: 11
2 hafta önce
Bu platformda asla bugüne kadar ödemeler konusunda bir sorun yaşamadım arkadaşlar. Her şekilde yardımcı olan site yöneticisi olan arkadaşlar oldukça kaliteli bir platformu hem makale satıcılarına hem de alıcılarına kazandırmışlardır. İyi ki buradayız.
KurşunKalem

Konu Sayısı: 8
1 hafta önce
Ödeme konusunda asla sıkıntı yaşamadım. Yaşayacağımı da sanmıyorum. Yeni katılan arkadaşlar emin olmak isteyebilir. Bizler de deneyimlerimizi paylaşmış olalım.

Ayrıca ödeme dışındaki konularda da hiçbir sıkıntı yaşamadığım bir platformdur burası.
tgbrsln

1 hafta önce
Sadece ödemelerde değil her konuda en kısa sürede yardımcı oldukları için ben de çok teşekkür ederim
Sevilgulce

1 hafta önce
Ödemeler gününde eksiksiz şekilde yapıldığı gibi, makale ücretleri de diğer sitelere göre daha fazla. Farklı sitelerde bir ay boyunca yazsak kazanacağımız ücreti, iyi makalede iş yoğunluğuna göre bir iki haftada kazanıyoruz. Hem ödemeler hem de farklı konularda desteği için iyi makale yöneticilerine gönülden teşekkürler. Siz de aracı olduğunuz için size de teşekkürler :))))))
Yanıt Yaz