Makale Hk.
etik1hacker

Konu Sayısı: 4
Makale Hk.
6 yıl önce
Merhaba Kendimin Kenarda Yazdığım Makaleler Var Bugün Birtane Yazdığım Makaleyi Özgünlük Taraması Yaptım Temiz Çıkdı Yani Kendi İçeriğim Ve Yazım Yanlışlarıda Yok Bu Makaleyi Atdığım Zaman Onaylanırmı ?
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
6 yıl önce
Merhabalar,öncelikle yazarlık onayından geçmiş olmanız lazım. İlgili içeriği admin@iyimakale.com mail adresinden iletebilirseniz kontrol edip uygun görülmesi halinde yazarlık onayınız verilecektir.
etik1hacker

6 yıl önce
Tamam Hocam Atıyorum.
iyimakale
Yönetici

6 yıl önce
Mert kendiniz biraz daha geliştirmen lazım. Öncelikle olarak yazım ve imla kurallarıyla başlayabilirsin. İçerikte ki kelimelerin ilk harfleri büyük yazılmış, yazım hataları var. Olmayacak yerlerde kesme işareti kullanılmış. Merhaba diye makaleye başlanmamalı, noktalama işaretlerinden önce boşluk konulmaz. Gibi gibi...

Anlatım tarzın güzel bu gibi teknik konulara çalışırsan ileri de iyi bir metin yazarı olabilirsin. Başvurunu şuan için red ediyorum. Kendini biraz daha geliştirip 3 ay sonra tekrar başvuru yapabilirsin.

İyi günler dilerim. 
etik1hacker

6 yıl önce
Hocam Zaten İyi Bir Araştırmacıyım Ama 3 Ay Çok Değilmi Bilgilerimi vb Geliştirip 1 Ay Sonra Başvuru Yapsam Olurmu Ve O Kesme İşaretlerinide Durmadan Yazım Hatası Var Diyor Yani Kesme İşareti Koyunca Gidiyordu.
Bu mesaj etik1hacker tarafından 13.08.2018 21:00:47 tarihinde değiştirildi.
iyimakale
Yönetici

6 yıl önce
Tamam 1 ay sonra bana yazın tekrar bakalım. (13.09.2018)
etik1hacker

6 yıl önce
Teşekkür Ederim Hocam
Yanıt Yaz